Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

STRONA NIE DZIAŁA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klasyka 28 napisał:
Czy jest ktos poza mna, kto nie wierzy w to, by Piotr teraz nagle przestal odwiedzac to forum,
Cytat:
Jedni mysla ze w internecie jest sie calkowicie anonimowym jak sie czlowiek nie zaloguje i tylko sobie chodzi po stronach - bzdura - na kazdej stronie jest zbierana o was pelna informacja. Wasze IP, mail, jakiego systemu uzywacie, jakiej przegladarki i wiele, wiele innych ciekawych informacji

Konczy rownie inteligentnie:
Cytat:
Polski ciemnogrod

a Jego propozycja:
Cytat:
Jezeli Fundacja ma na to ochote to postawie to forum na swoich serwerach (oczywiscie za darmo) i ustawie odpowiednie parametry, a do tego zorganizuje sie tutaj paru adminow.

coz, pewnie przysposobil sobie pewne cechy/mozliwosci, ktorych nie posiada, a teraz kiedy sprawa stala sie jasna chowa glowe w piasek,
gratuluje Piotrze

PS. Jesli jest malo stylistycznie-wybaczcie, ponosza mnie emocje


Ogolnie rzecz biorac to tego nie skomentuje... za bardzo jestem skacowany zeby dzisiaj cos pisac.

Jezeli ktos z was ma jakis kontakt z Fundacja i moze zalatwic przeniesienie strony i forum na inne serwery to moge to zrobic w jeden dzien. Potrzebne jest haslo i user do ftp na serwer firmy Inweb.
Podaje moj numer telefonu. Mozna do mnie dzwonic miedzy 11 a 17 od poniedzialku do piatku w razie problemow technicznych. tel: 0501589948

Jak nie przeniesiemy tej strony i sie solidnie nia nie zajmiemy to ona zdechnie. Ludzie fundacja to tak naprawde my.

Wrrr wrrr ale jestem zjezony - ale sie jednak powstrzymam od komentarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
klasyka 28
Gość





PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrze,
po nr telefonu szukam i...

...o ile dobrze zrozumialam, ciekawa masz profesje Laughing
jakby do tego tak dolaczyc jeszcze to forum,
wyszedlby fantastyczny mikser,

pozdro

PS. Nie miej do mnie zalu, posiadam zgryzliwa nature Razz
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak profesje mam ciekawa i zajmuje sie od 8 lat intrenetem i informatyka pod kazda postacia, a do tego jestem fotografem i robie bardzo ladne zdjecia "rozebranym" kobietom. Prowadzimy jeden z wiekszych polskich serwisow darmowych kont i domen http://of.pl
Przy okazji jestesmy (jako firma) autorami oprogramowania ktore napewno nie jeden z was mial okazje spotkac na swoim komputerze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 26, 2004 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie te zdjecia mozna zobaczyc?? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Gru 26, 2004 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha Wink na tym forum to nie ta tematyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 26, 2004 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mch.. to gdzie?? a zreszta- kto tak powiedzial?? ja bym chetnie poogladała! pojawiaja sie na tym forum osobnicy, ktorzy z byle okazji drecza nas jednym zdjeciem o tematyce zdecydowanie mniej ciekawej! no gdzie, no gdzie?? ja chce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Gru 26, 2004 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dlaczego mnie to nie dziwi ze tak nalegasz? Smile
Dziewczyny z ktorymi wspolpracuje mozna zobaczyc w programie Redlight w TVN w kazdy czwartek po polnocy. Oprocz prowadzacych Nomi i Asi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 26, 2004 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie, chyba sie nie zrozumielismy- ja nie chce ogladac dziewczyn, ja chce zobaczyc zdjecia zrobione przez Ciebie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche moich zdjec jest na www.fantasy.pl troche na www.stars.pl - to sa wersje soft Wink

Mysle ze tyle ci wystarczy... zdjec Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skad bede wiedziec, ktore sa twoje??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez na stars.pl wszystkie sa takie same Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z ta strona?....... w sumie oprocz forum nie dziala nic ........czy to oznacza ze Fundacji juz nie ma?
Moze wladze Fundacji wypowiedzialy by sie na ten temat .......
chyba nalezy nam sie jakas ktotka informacja.........co sie dzieje?
moze potrafimy sami sobie pomoc?........ale na chwile obecna wyglada to tak ze zostalo forum i mozemy sobie pogadac z paroma osobami ...bo reszta nie wie nawet jak wejsc na forum ......czy zostaniemy sami z rozbudzona nadzieja .......
Zastanawiam sie czy był sesns zalozenia fundacji a potem cichaczem ..bez slowa zostawienie nas samych sobie ......jest mi przykro z tego powodu......mysle ze nie tylko mnie.......
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili strona jest odzyskiwana i forum przenoszone na domene www.psychika.pl oraz pod adres www.motyl.of.pl

jest to stara wersja strony. Nie ma moze ktos zapisanej na dysku ostatniej wersji strony z 20 grudnia?

Potrzeba troche czasu by odzyskac to co zostalo utracone. Cierpliwosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzrdzo dziekuje...jestem pelna optymizmu i nadziei.......bardzo sie ciesze ,ze sa jeszcze ludzie tacy jak ty .....dales nam wszystkim wiare w czlowieka oraz troche bezpieczenstwa.......
Jestem wniebowzieta .......moze to zbyt naiwne ......ale tak jest
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika polecam tego posta http://www.psychika.pl/forum/viewtopic.php?t=711 - mialas racje w jednej ze swoich wypowiedzi. Mam nadzieje ze juz nie bedziesz musiala przez kogos plakac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group