Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CIEKAWE RZECZY!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 6:53 pm    Temat postu: CIEKAWE RZECZY! Odpowiedz z cytatem

Po wnikliwej analizie tego co bylo napisane do tej pory na forum musze stwierdzic ze jedna osoba ma powazne problemy ze swoim zdrowiem psychicznym.
Kilkadziesiat (blizej setki) postow na tym forum podpisane jako "gosc" zostaly napisane przez jedna i ta sama osobe. Czasami te posty byly na koncu podpisywane imieniem - roznej plci.

Wiele lez przez tego kogos poplynelo na tym forum...

Od dzisiaj nie ma juz mozliwosci pisania bez wczesniejszego zalogowania i zarejestrowania konta. Wszystkie posty maja rejestrowane IP. Mam nadzieje ze wreszcie ta paranoja sie skonczy. Jedyne co mi zostaje to polecic temu komus dobrego psychiatre i zyczyc szybkiego powrotu do zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz chyba nie bede miala tego oblednego strachu ze ktos sie ze mnie smieje.........ze stara sie osmieszyc ......ze bagatelizuje wszystkie wypowiedzi moje i innych ......splyca problem ......
..jednym slowem...... robi sobie jaja z czegos istotnego dla mnie i innych .....dobrze ,ze mozemy byc bezpieczni .....ze jest strona ze mozemy dalej rozmawiac
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no rzeczywiście - absolutny kosmos!
ale czy na pewno nie ma innego wytłumaczenia? aż trudno uwierzyć, że ktoś świadomie robi takie rzeczy Shocked

popieram logowanie w zupełności, to żadna fatyga - można ustawić logowanie automatyczne przy każdej wizycie, a może jednak nie ustawiać i logować sie ręcznie, wtedy nie będzie ryzyka, że ktoś z naszych dowomowników (np. niesforne dziecko) zabawia się kosztem użytkowników tego forum.

tak to sobie tłumaczę, bo to niedowiary że normalny dorosły człowiek ma takie problemy z tożsamoscią... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrek,
wlasciwie do konca nie wierzylam, ze wezmiesz na siebie tak wielka odpowiedzialnosc i podniesiesz te strone,
coz moge teraz powiedziec...

chyba tylko to:
JESTES WIELKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Gru 27, 2004 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem normalny, a nie wielki - Klasyka Smile

Wedlug mnie to miejsce powinno zyc, gdyz ludzie tacy jak my moga doszukac sie tutaj wielu potrzebnych im informacji. Wiele ludzi po tym jak diagnozuja u nich toczen lub inna chorobe autoimmunologiczna to nie wiedza co ze soba zrobic. To brzmi czasami jak wyrok.

Szkoda tylko ze Fundacja to tylko szyld i ze tak naprawde nic nie robi i nic sie tam nie dzieje.

Nenya - mnie tez sie nie chcialo wierzyc ze ktos moze robic takie rzeczy. To jest naprawde rozdwojenie jazni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Sro Gru 29, 2004 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronka jest SUPER! Piotrze,to prawda,JESTES WIELKI!!! Very Happy
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lidia01
Junior
Junior


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Piotrze ja też twierdzę że jestes wielki i wierzę że doprowadzisz do porządku sprawę z moim profilem i hasłem i całą resztą. Embarassed Crying or Very sad bo tylko siąść i płakać.
Tylko nie popadaj proszę w zbyt wielkie zdumienie nad moimi i nie tylko możliwościami"twórczymi" Rolling Eyes
Prosze
Lidka
_________________
uśmiechaj się do każdej chwili uśmiechaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Graniczy to z cudem ale zaraz zobaczę czy jest ok.Jest ok.Albo opatrzność Boska Albo działanie Piotrka Jupi
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzialanie Piotrka..........a namieszalyscie okropnie .moze Renia podpisze sie jako ona .....na twoim logo i wystarczy .........kombinujecie okropnie .....tak to jest jak dwie baby zaczna tworzyc............. Wink
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
domi1_23
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 123
Skąd: Wodzisław Śl.

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, kto jest tą jedną osobą,która ma problemy psychiczne? Piotrek, jesteś zagatkowy.
_________________
Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
-------
Więcej szczęścia wynika z dawania, niż z otrzymywania.

GG: 2103244
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stare dzieje ..jeszce z grudnia jak przenieslismy sie tutaj ..od tego momentu ..goscie nie moga pisac postow....Piotrek o to zadbal !
Teraz jest tu bezpiecznie i bardzo milo.....a fundacja dostownie umarla bez nas.....nic sie nie dzieje..pustki ...cisza ...to wszystko dzieki Piotrkowi .ze mamy swoje miejsce.i zostalismy mala wspolnota w bezpiecznym miejscu.....Dzieki ! Exclamation Exclamation
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
domi1_23
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 123
Skąd: Wodzisław Śl.

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To super!!!
_________________
Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
-------
Więcej szczęścia wynika z dawania, niż z otrzymywania.

GG: 2103244
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika bo sie zaczerwienilem czytajac twoj tekst Wink Dla mnie to zaden problem a tez jestem chory na SLE wiec jest to dla mnie kopalnia wiedzy i mozliwosci poczucia ze nie jestem sam w swojej chorobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrek sam doskonale wiesz jak bylo .wiec tutaj jest glownie twoja zasluga .fakt my piszemy ..i tez z tego korzystasz ale nie byloby gdzie pisac .gdyby nie ty..wiec nie badz taki skromny....... Embarassed
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group