Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysl
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 11:34 pm    Temat postu: Pomysl Odpowiedz z cytatem

Tak sobie siedzialem dzisiaj i zastanawialem sie nad zrobieniem malej stronki z naszymi "twarzami" lub poprostu ze zdjeciami. Strona bylaby dostepna tylko dla nas na odpowiedni login i haslo, a i sam adres bylby tylko nam znany. Przypomnialy mi sie stare dobre czasy gdy prowadzilem dosc fajna stronke z chatem i tam spotykala sie grupa 20-25 osob. Robilismy ekstra imprezy pod haslem - ZLOT i kazdy sie doskonale znal mimo ze nie laczylo nas nic poza zamilowaniem do internetu. Ciekawy jestem czy teraz cos takiego wsrod nas byloby mozliwe? Takie cos pomimo naszych codziennych problemow moze dac wiele radosci i rozrywki.

Co o tym sadzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle , ze pomysl jest dobry ...nawet bardzo dobry.....i chyba nikt nie zamiesci zdjecia miss nastolatek....jako swojego.Troche sie znamy i nasze kontakty moglyby nas bardzie zintegrowac.Lubie rozmawiajac z kims wyobrazac sobie jego wyglad.....to zbliza .Wszystkich laczy nas jedno ......choroba...mysle ze w ten sposob zblizylibysmy sie do siebie
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, tak- jestem za, chociaz martwi mnie, ze na kazdym zdjeciu wychodze jak.... no dziwnie, ale co mi tam- jestem za!!!!!

ps. moze byc problem, bo niektore osoby, ktorych nie bede tu podawac z imienia, nazwiska, czy nicku, twierdza uparcie, ze swoich zdjec nie posiadaja - coz to musza byc za gadziny... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, wiem, wiem - uderz w stół a nożyce się otworzą (jak mawia p. Lepper)

otóż gadziny posiadają własne zdjęcia, ale nie posiadają:
A) sprawnego skanera
B) aparatu cyfrowego
C) kamery internetowej
i nie mają jak swoich zdjęć wtłoczyc do kompa
a co najważniejsze wcale nie mają z tego powodu najmniejszych wyrzutów sumienia Exclamation

ale uprzejmię służę zdjęciem koleżanki L. jakby ktoś chcial Laughing
(a warto! - to nie prawda co sama twierdzi tam wyżej...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie!!! To dopiero byłaby gadzina, jakby pokazała komuś zdjęcie L.!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ejjj....

Do rzeczy moje mile Panie. Robienie tej stronki ma sens tylko wtedy jak wszyscy na to sie zgodza i kazdy postara sie przyslac swoje zdjecie. W najgorszym wypadku mozecie przyslac do mnie w formie papierowej a ja zeskanuje. Chodzi o to zeby to byly nasze zdjecia pod kazdym z nich znajdzie sie podpis "who is" Ja swoje zdjecie mam caly czas w avatorku i jakos zyje. Inne rozwiazanie to takie ze zawsze moge zrobic wam pare ladnych fotek Wink w koncu to tez moj zawod Smile

Raz w roku wybierzemy Miss Butterfly Wink - glowna nagroda bedzie paczka sterydow i wycieczka do sanatorium Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
katarzynka
Junior
Junior


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 3
Skąd: bory tucholskie

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za!!! Dajcie tylko znać, gdzie można słać (i podglądać) te zdjęcia. Bardzo chciałabym poznać troszkę bliżej ludzi, z którymi rozmawiam (najczęściej tylko słucham, czy raczej czytam) co wieczór. Mieszkam sama, więc z moją własną rodziną, czy przyjaciółmi, mam czasem (zwłaszcza, gdy choróbstwo mnie uziemi) mniejszy kontakt niż z Wami! Smile Jesteście dla mnie naprawdę bardzo ważni!!! Przed znalezieniem tej strony, czułam się (prawie) jak kosmita -z moim choróbstwem, wśród idealnie zdrowych ludzi.
Nie przepadam za swoim sterydowym obliczem, ale chęć poznania innych jest silniejsza i sprawia, że jestem gotowa natychmiast wysłać Wam zdjęcie.
Ps.Nenya! Chcę podpowiedzieć Ci prosty pomysł, który możesz tu wykorzystać.
Niedawno miałam bardzo poważne problemy z cerą Embarassed i nie mogłam pojechać (70km autobusem) do swojego dermatologa, więc poszłam do fotografa i poprosiłam o fotkę na dyskietce, którą następnie mailem wysłałam lekarzowi -po godzinie miałam odpowiedź i konkretne zalecenia.... Razz
Może wybierzesz się do fotografa i dzięki temu, wreszcie zobaczę "Twe tajemnicze oblicze"! Laughing
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze Piotrek ze zdrowiejesz z dnia na dzien.......i humor dopisuje.....proponuje do konkursu miss...dodac jako dodatkowa nagrode
paczke plastrow z fenantylem.......moge sie poswiecic.....oprocz sterydow plastry to sama radosc i odlot .....jeden plasterek to 30 mg,morfinyna godzine w stalym podawaniu przez 3 doby...mozna sobie zmienic swiat na lepszy.......Pomysl ...ktos piekny ze sterydkami w sanatorium i na haju.....
dobre co?. Twisted Evil ...
warto powalczyc......dziewczyny biegiem do fryzjera ...kosmetyczki Very Happy
nagrody czekaja......
Motylica...Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokladnie Monika. To w takim razie ja juz przecieram soczewki w aparacie jakby cos Wink

No to co? - prosze przesylac swoje "mordeczki" lub cos wiecej Smile na mojego maila peter@of.pl
Ja systematycznie bede robil stronke i dodawal nasze facjaty. Uzytkownika i haslo do strony moge umiescic w jakims nowym dziale forum do ktorego dostep beda miec tylko ci ktorzy przesla zdjecia Smile hehehe - to stanie sie nagle najbardziej oblegany dzial Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Very Happy
Pomysł dobry co do fotki. Chętnie zamieszczę swoją fotkę ale chyba x 2
(mama i córka ?). Też chcę wiedzieć jak wyglądacie moi kochani. Widziałam , że na innych stronkach tak jest i aż miło napisać do wiadomej osoby, naprawdę.
Ale mam pytanie do Pomysłodawcy:
Cytat:
Strona bylaby dostepna tylko dla nas na odpowiedni login i haslo, a i sam adres bylby tylko nam znany.

pyt: ograniczamy forum dla wąskiego grona motylków, dobrze zrozumiałam? Wolałabym aby jednak forum było otwarte dla wszystkich.
Jeśli zrozumiałam Twoje intencje ,może tylko kawałek tego forum byłby tylko dla wybranych?????
Pozdrawiam
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche zle zrozumialas Martek. Forum bedzie otwarte zawsze Smile Jedynie adres strony z samymi fotkami czyli np: www.toczen.pl/foteczki/ bedzie prosil o podanie uzytkownika i hasla dostepu, tak na wszelki wypadek Smile

Haslo i uzytkownika do strony nie mozna podac ogolnie na forum dostepnym dla wszystkich niezarejestrowanych tylko trzeba je podac bezposrednio zainteresowanym. Mysle ze najlepszym sposobem to bedzie wyslanie Wam hasla i uzytkownika mailem. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Piotrze Very Happy
Cytat:
Wolałabym aby jednak forum było otwarte dla wszystkich.
Jeśli zrozumiałam Twoje intencje ,może tylko kawałek tego forum byłby tylko dla wybranych?????

Zrozumialam i popieram Very Happy [/quote]
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie Very Happy
Zanim zrobię sobie zdjęcie itd. tymczasowo zamieszczam zdjęcie mojej córki Marty.
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo!

No super!
A to gwiazda szeryfa w klacie? Pytam bo kiedyś też taka jedną miałam i nawet 2 korkowce do kompletu, aaa sielanka i dzieciństwa mi się przypomniała...

Ale co do zdjęć w ogóle to mam wątpliwości - nie bez przyczyny wybrałam taki avatar jaki mam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heeee Nenya??? Matrix??? Smile

Jestes cyferkami w przestrzeni informatycznej??? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group