Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

siniaki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina a skad wiesz o tych 5-15% ?
Gdzie mozna sprawdzic takie informacje na temat leków?
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko, a czy koncerny farmaceutyczne nie wmawiaja skuteczności swoich produktów aby nabić swoje kieszenie? Nie wrzucajmy wszystkich osób do jednego szarlatañskiego wora. Z jednej firmy jest dobre coś, a z drugiej coś innego. Ważny jest skład samego produktu, jego skuteczny % wchłaniania, cena także oraz wydajność. Trzeba szukać po prostu.
Mnie rutinoscorbin nie pomógł nigdy w niczym. Komuś innemu może tak, nie neguje tego. Szanuje zdanie innych, każdy ma prawo je mieć i wyrazić bez mieszania drugiej osoby z błotem.
Co mogłam dać od siebie w tym temacie, dałam. Szkoda, że zdanie inne niż ogółu (czyli to co widzimy w reklamach w TV, aptekach i przychodniach) jest od razu besztane i wszystko co nie pochodzi od koncernów to szarlataństwo. Nie zgadzam się, ale to moje prywatne zdanie.
A co do wchłanialnosci rutinoscorbinu nie pamiętam skąd się dowiedzialam o jego wchłanialnosci. Być może na studiach, może gdzieś na szkoleniu. Zwyczajnie nie pamiętam.
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina zapominasz ze znam Rutinoscorbin zanim jeszcze nastały reklamy w tv.
Znam go od wieków i nie potrzebował nigdy reklamy żeby ludzie go kupowali.

tak jak jest wiele innych leków i suplementów , ktore są stosowane od 50 lat i tylko dlatego się je teraz reklamuje bo w rzece suplemnów na wszystko i nic ,giną.
Nie znaczy to jednak że przestały działać .

Masz swoje zdanie i dobrze . Mnie pomaga a krwotoki z nosa zdarzają mi się , więc miałam możliwość sprawdzić .
tak więc juz znasz jedną osobę która go stosuje z dobrym rezultatem.

Nie bedę dyskutować na temat koncernów farmaceutycznych bo to temat na dyskusję w innym wątku .
tu dla przypomnienia dla wszystkich ktorzy tak mądrze dyskutują w tematach o ktorych nie mają pojęcia- wypowidają się tak jakby przynajmniej jakby skonczyli chemię , farmakologię kliniczną czy chociażby farmację - http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=850
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BenOn
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 520

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rutinoscorbin pieknie uszczelnia moje naczynia w nosie, gardle, biore 3x2 tabl dziennie, mniej tez mam sinakow ktore same sie robia,
nie dziala na ciele po kontakcie z podloga czy igla, a to mam Lipohep w sprayu, dosc drogi ale dla mnie idealny,
http://aptekajakmarzenie.pl/lipohep-sprayu-p-2452.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulina_87
Gość





PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat dyskusji o witaminie C, więc tutaj wklejam. Jeśli post powinien być w innym miejscu, to proszę o info.
witamina C w opisie dr.Elżbiety Olejnik
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest publikacja medyczna .Jak dla mnie tresc jest niezbyt wiarygodna.

Nawet jesli pod tym podpisuje się jakiś niby ktos z tytułem medycznym. Bo moze on być tak samo prawdziwy jak to że ja jestem miss nastolatek.Treść tego co przedstawiasz pochodzi z jednej z miliona stron wciskających suplementy.Nie jest ważne czy one pomagają czy nie . To juz inny temat.
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group