Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak rozpoznać szarlatanizm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno nie do nas, bo my wiemy co nieco na temat zdrowia i choroby, na tematy związane z naszym zdrowiem i to jest nasze zycie,nasze zdrowie i byle kto nie bedzie w nim mieszał, od tego są lekarze wykształceni w tym kierunku z latami praktyki, a nie gostek ktory przeczytał kilka ksiązek o dietach, i tym chce leczyc
moze się zgłosi po nagrode Nobla skoro ma taki dar i potrafi kazdemu pomoc swoja dieta , wszechmocny
a kto mu wierzy ? na pewno taki sam nawiedzony jak ten,
to przez takich takich ludzi umieraja ludzie ktorzy mu uwierza, to powinno byc karalne,
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

apeluje o powstrzymanie się przed dalszym zawracaniem sobie głowy oszołomami, zero akcji i konfrontacji, niech sobie szalaję na swim podwórku, wypisują mądrości i złośliwości, ja nie zamierzam nawet tam zaglądać, po co nabijać im licznik odwiedzin i ruch Wink
szkoda zdrowia i nerwów, kazdy "nawiedzony" buszujący u nas dostanie ostrzezenie a potem bana, jedyne co nam grozi to ciut więcej roboty dla moderatorów, ale jakoś to przezyjemy Laughing
poważnie - nie wchodźcie tam, nie odpowiadajcie na zaczepki, to nie ma sensu, jedyna metoda to ignorować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja. Tylko do - chyba najczęściej wyświetlanego wątku przyda się kolejny news. Z ciekawości rzuciłem okiem i gdyby nie wzmianka o nas nawet nie chciałoby mi się tu zaglądać.
Popieram zdecydowane działania wobec takich elementów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pora o nim zapomnieć ale dlaczego nikt nie kontroluje działań fanatycznych psychopatów???Pozbiera sobie na tym propagandowym forum takich samych czubków, wszystkowiedzących inaczej...żałosny gość.Przecież on nawet nie potrafił poprawnie i logicznie pisać...
Może w Polsce zapanowało jakieś ogólne zaciemnienie Wink ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ja nawet nie musze zapominac Laughing bo gdy to się dzialo niebyło mnie w te dni na forum i niewiedzialm co się działo a wczoraj po przeczytaniu tylko jedego postu stwierdzilam ze szkoda zawracac sobie głowy i denerwowac się niepotrzebnie Evil or Very Mad
grunt ze poradziliście sobie z intruzem i tak trzymac Wink
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne ze nie ma to zadnego sensu, to własnie dokładny typ nawiedzonego uzdrowiciela od siedmu bolesci, człowiek ktory wie wszystko i potrafi wszytko , jakos nie dochodzi do niego, ze ktos moze widziec wiecej, taki typ nie zasługuje na uwagę, wszędzie sa oszołomy i jak widac, nie tylko my poznalismy sie na nim, bo z forum cukrzykow tez został wyrzucony Very Happy

jak mozna byc tak zadufanym w sobie, i jeszcze wtrącanie wiary w to wszystko , co to ma wspolnego z wiara, traktuje siebie jak mesjasza ma misję do wypełnienia, usmiercenie jak najwiekszej ilosci ludzi , zdtowym to nie potrzebne chorych zabije
gdyby napisał ze od 20 lat, czy całe swoje zycie zajmuje sie tymi problemami , mozna by było to przeczytac lub potraktowac to z jakims szacunkiem ale ten w swej głupocie sam siebie pogrąza bo cos tam przeczytal, cos tam zobaczył, i az 4 lata , zajmował się tymi problemami Wink , od razu mi sie skojarzyło ze skonczyl szkołe ojca R Very Happy Wink
odwiedziane jego forum to nie tylko strata czasu , ale tez niepotrzebne nerwy
tutaj nie ma racji bytu, on i tacy jak on, zniknął oszolom po jakims czasie zjawi sie następny czy następna
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hihihihi a my tu pozostaliśmy biedni tacy, ograniczeni spożywaniem tłuszczy i administratorami Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy , nieświadomi,że są inne drogi hihihihi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wszytko wina administaratora Wink ze utrudnia nam dojscie do prawdy, i wiedzy, mysle ze miał na mysli tez modow ale jak zwykle nieprecyzyjnie się wyrazil, zresztą jego pisanie to jakis bełkot pomiesznie z poplątaniem jedna mysl goni druga, przerywa wraca do czegos zupelnie innego, czysty bełkot, plus trochę wklejonych artykułow z pism, medycznych, z jego podsumowaniem Wink zupełnie bez sensu zreszta Very Happy Very Happy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam już nic nie pomoże...jesteśmy w pułapce Wink ale jemu lekarz jeszcze może pomóc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, po konsultacjach moderatorskich zamieszczam - i znowu - ku przestrodze pełną, bez cenzury, treść wiadomości e-mail, którą dziś dokładnie o godz. 19:05 otrzymałem na swój adres:

Cytat:
Każdą chorobę możemy wyleczyć, nawet toczeń i nne choroby od violas41

Serdecznie witam

W 1997r zdiagnozowano u mnie toczeń. Lekarze dawali mi kilka lat życia. Przeżyłam straszny koszmar z tą 'nieuleczalną chorobą'.Zażywałam różne leki chemiczne, które pogarszały stan mojego zdrowia. Wreszcie trafiłam do pani doktor z Moskwy, która przepisywła mi preparaty roślinno-witaminowe, które odbudowują zniszczone komórki. Kilka miesięcy temu lekarze przeprowadzili badania mojego organizmu i z niedowierzaniem stwierdzono, że tocznia nie ma. Jestem bardzo szczęśliwą osobą. Dzisiaj ta pani doktor, przyjeżdża do mnie i wykonuje badania. Bada się u mnie wiele lekarzy. Preparaty naprawdę leczą wszystkie choroby. Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną proszę o kontakt.


Pozdrawiam Viola

Tel. 697660124
Inowrocław
Rejestracja na koniec września i listopad


Oczywiście wygląda to na jakąś wakacyjną akcję pseudouzdrawiaczy, oszustów i szarlatanów. To dla odmiany coś innego niż sezonowa aktywność sekt religijnych, aczkolwiek szkodnicy tacy sami. Trzymać się od tego jak najdalej, nie odpisywać i nie wdawać się w dyskusję. Pozdrawiam!

PS. Dla obrzydzenia tego typu praktyk - bodajże jakiś "specjalista w dziedzinie szarlatanerii" z Gorzowa "leczył" raka i in. choroby podając ludziom zmiksowaną karmę dla zwierząt.
W dzisiejszej lokalnej prasie są dwa artykuły, ale niestety w necie nie zamieścili. Jakby się pojawiły to podrzucę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest, violas41 napisała równiez do mnie, a przypuszczam że jeszcze do wielu osób z naszej listy użytkowników, pewnie robi to zresztą automat, bo jakby sobie zadała trud to by zauważyła że ani ja ani Robert nie cierpimy na toczeń Rolling Eyes

to jest kolejna pozycja na naszej liście bełkotu pseudomedycznego, choćby to - preparaty roślinno-witaminowe, które odbudowują zniszczone komórki - są najlepszym na to dowodem Mad

założę się, że pani violas41 grasuje po innych forach, delikatnie zmieniając tylko nagłówek i treść, wstawiając zamiast "tocznia" np. łuszczycę, pryszczycę czy czarną ospę Rolling Eyes dowolnie.

ostrzeżenie, nie dajcie się nabierać na taką indywidualną o was właśnie troskę, oferta pomocy na wasze prywatne maile, od kogoś kto przechodzi przez to co wy, itd., itd. to koleny sposób manipulacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po tym co ta osoba pisze to raczej nie ma wiele wiadomosci o toczniu , to tylko wszytko ogolniki, nie wierze aby kiedykolwiek miała do czynienia z ta choroba,

jasne że uzdrowi wszystko , od razu tak bardzo skutecznie ze nie będziemy się już nigdy leczyc, bo nas zwyczajnie nie będzie,
coz to za pani doktor ! ale poswięcenie przyjeżdza do Polski ze swoim laboratorium i robi od razu badnia,
przepisuje jakies sudowny preparat roslinny , ktory regenuruje ,odbudowywuje zniszczone komórki Shocked Shocked Question

a Nobla jakoś pani doktor z Moskwy nie dostała, takie odkrycie Exclamation a tu nic, szkoda bo nalezy się jej za same przyjazdy do Polski zwroca się koszty podrozy

zawsze powtarzam ze jak cos leczy wszytkie choroby to musi byc cud, o ktorym jest głosno na całym świecie to rozwiązanie naszych kłopotow i w takim razie zaczynamy byc niesmiertelni

taki post wyrzucic do kosza, toz to bzdura tototalna, dla mnie to jest tak naiwne ze az smieszne , ze tez jeszcze ktos mysli ze my się na to nabierzemy, Rolling Eyes
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słusznie. Dodam jeszcze jeden ze wspomnianych artykułów:

Cytat:
Ręce pana Ramona

Jeden zamyka ludzi w klatce, drugi używa magii i wkłada ręce do brzucha, inny podaje do picia rozwodnioną kiszonkę. Ludzie w to wierzą i płacą.

Co dzień setki osób z nadzieją na wyleczenie puka do drzwi "uzdrowicieli”. Tym razem oblegali korytarze bydgoskiego hotelu Brda. W jednym z pokoi "przyjmował” ogłaszający się w prasie Ramon D. Człowiek, który twierdzi, że dokonuje bezkrwawych "operacji”, usuwa chore tkanki i guzy. Mówi, że ma moc, taką jak karateka, który potrafi dłonią rozbić ścianę. Emanuje uzdrawiającą siłą. Chorzy ludzie w to wierzą.

Wszystko za zdrowie
Oni czepiają się każdej iskierki nadziei. Zapłacą każdą sumę za obietnicę zdrowia. Od kilku dni rejestrowali się do niego telefonicznie. Zamówienia na wizyty zbierała też obsługa hotelu. Telefon Brdy był podany w reklamie prasowej. - Wiara w gusła odbiera ludziom rozum - mówią lekarze. - Jak powstrzymać chorych przed wizytami u szamanów? Często zdarza się, że do nas potem wracają, ale choroba jest już tak zaawansowana, że nic nie możemy zrobić. Izba lekarska składa doniesienia na policję, ściga tych oszustów, ale nic z tego nie wychodzi. Sprawy są umarzane.

No cóż, Polska to taki dziwny kraj, w którym istnieje nawet Cech Bioenergoterapeutów i Radiestetów. Oficjalnie. Wydają stosowne certyfikaty na "bioleczenie”, mają zarejestrowaną w urzędach działalność gospodarczą, swój regon, nawet płacą podatki. A ludzie płacą za nałożenie rąk, za wsadzenie do drewnianej klatki, za masaż... duchowy.

Hotelowy gabinet
W hotelu Brda od rana poruszenie. Co chwila w holu pojawia się nowy schorowany pacjent. Portier bezbłędnie rozpoznaje tych ludzi. Prowadzi do windy i wiezie na czwarte piętro. - Nie, pan D. nie życzy sobie rozmowy - informuje jego asystent, który przy biureczku przed drzwiami pokoju hotelowego kasuje pieniądze i tłumaczy dolegliwości na angielski. Polskiego pan D. bowiem nie rozumie. - Nie, nie będziemy udzielać żadnych informacji. Chorzy czekają. Pan Ramon zajmuje się pacjentami.

Jak to - "zajmuje się pacjentami”? Na hotelowym łóżku? - Siedziałam na krześle, a ten pan mnie dotykał - mówi może 50-letnia mieszkanka Włocławka. - Mam wodę w płucach i w brzuchu. Czuję, że mi lepiej. W holu czeka na wizytę kobieta na wózku. Ma uszkodzony kręgosłup. Nie chodzi. - Lekarze powiedzieli, że już nigdy nie wstanę - ma łzy w oczach. - Może on mi pomoże, wyleczy, bo oni na mnie już machnęli ręką. Medycyna nie daje mi szans.

Każdy ma swój rozum i powinien się nim kierować. Jednak są sytuacje, w których cofamy się do pierwotnej wiary w szamanów obdarzonych władzą duchową. Tajemną władzą, którą mogą wykorzystać dla naszego dobra. Nawet w hotelowym pokoju, bez zachowania podstawowych zasad higieny. Kolejny człowiek siada na krześle, kładzie się na tym samym łóżku. I wierzy w moc.

- Coś z tym trzeba zrobić! To skandal, że żadna instytucja powołana do przestrzegania prawa nic nie robi, żeby ukrócić ten proceder - oburza się Radosława Staszak-Kowalska, prezes Bydgoskiej Izby Lekarskiej. - Prokuratura odmawia wszczęcia postępowania, bo to "mała szkodliwość społeczna”. Jak można w ten sposób to nazywać! Naganne jest też postępowanie tych, którzy dopuszczają do takiej działalności.

Prezes hotelu Brda, Adam Michalski utrzymuje, że nic nie wie o działalności pana D. - Gość hotelowy może spotykać się z kim chce. A nasza obsługa pomaga w tych spotkaniach. Prezes nic nie wie o "leczeniu”.

- Przecież w reklamówce jest telefon do recepcji?!
- No tak, ale czasami pomagamy gościom. Jak był u nas casting do filmu, to też pomagaliśmy w przekazywaniu kontaktów jego organizatorom.
- Ale panie z recepcji rejestrują do pana Ramona?
- Nic mi na ten temat nie wiadomo. One mówią, że nie.
- Ten pan prowadzi u was działalność gospodarczą, w pokoju hotelowym przyjmuje pacjentów...
- Często wynajmujemy pokoje jako sale konferencyjne. Nie biorę odpowiedzialności za działalność gospodarczą na terenie hotelu - wyjaśnia. - To, co on robi, nie zagraża zdrowiu i życiu ludzi. Jeśli ten pan pojawi się po raz kolejny w naszym hotelu, nie mam prawa mu odmówić spania u nas.

Z braku kozetki
Ramon D. wynajął pokój na 10 godzin. Między 9.00 a 12.00 przyjął 26 pacjentów. Zarobił około czterech tysięcy na czysto.
Na szczęście "leczenie” w hotelu Brda uciął Sanepid. Oficjalnie Ramon D. miał tam wykonywać masaże, więc powinien mieć spełnione pewne warunki higieniczne: mieć zmywalną kozetkę, środki dezynfekujące, zmywalne ściany w pokoju, toaletę dla pacjentów, poczekalnie. Żadnych z tych warunków nie spełnił. Więc praktykę w hotelu skończył.

Ale nie na długo. Tuż za rogiem jest niepubliczna przychodnia medyczna. Wynajęto mu stosowny gabinet i przyjmował dalej. Kobietę z niepełnosprawnym dzieckiem, które miał napełnić duchową mocą, by mały zaczął chodzić mimo porażenia; starszą panią z rakiem trzustki i mężczyznę z guzem prostaty.

- Są przepisy karne, które stanowią, że poza lekarzami nikt nie ma prawa leczyć. Poza chirurgami nikt nie może wykonywać jakichkolwiek operacji - mówi prezes BIL. - Policja nie reaguje. Tylko umarza.

Również w przypadku Ramona D. było podobnie. Policja przyjechała, ale nie dopatrzyła się cech przestępstwa. Ma przecież zarejestrowaną działalność gospodarczą. Na nic przepis, który wyraźnie mówi o tym, że nikomu bez uprawnień nie wolno stawiać diagnozy ani leczyć. - To działalność paramedyczna, ludzie jak chcą za to płacić, płacą. My nie możemy się tego czepiać - mówi Jacek Krawczyk, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Wcześniejsze postępowania w podobnych sprawach też były umarzane. Takich domorosłych uzdrowicieli mam w każdej wiosce po przynajmniej jednym. Ten pan z Filipin jest konsultantem. Nie wiem, może ludzie potrzebują tego, że ktoś im daje nadzieję? To nie jest niezgodne z prawem. Tak już z nami jest. Ludzie wiedzą, że Cyganki kradną, a i tak sobie dają wróżyć na ulicy.

Ramon D. pewnie znowu do nas przyjedzie. Wynajmie gabinet zgodnie ze standardami Sanepidu i będzie "uzdrawiał” boską mocą. Zarobi sporo pieniędzy.

Bydgoska Izba Lekarska zapowiedziała wyciągnięcie konsekwencji wobec kierownictwa przychodni, która wynajęła pomieszczenia "cudotwórcy”.

(Maja Erdmann)


Przepisy
Kto bez uprawnień udziela świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu chorób oraz ich leczeniu, podlega karze grzywny.

komentarz
Profesor Marian Filar:
Jeśli policja odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie, można to uznać za klasyczny przykład na uchylanie się od obowiązków. Nie wystarczy tłumaczenie, że ktoś ma zarejestrowaną jakąś działalność. Trzeba sprawdzić, jakie czynności rzeczywiście wykonuje. Przez analogie można sobie wyobrazić sytuację, że w zarejestrowanym salonie fryzjerskim podrzynają gardła, a policja fryzjerów nie ściga, bo oni oficjalnie mają salon i strzygą brody.

Ci ludzie reklamują się, że leczą choroby, że diagnozują, to przecież ewidentne łamanie prawa. Postawa policji jest oportunistyczna. Takie śledztwo wymaga wielu zabiegów i stwarza masę problemów. Przepisy zakazujące takich praktyk są jasne. Niestety, w naszych realiach są martwe. Być może bierze się to z obyczajowości. Kiedyś, jak baba na wsi zaklinała kołtuna, to on albo odpadł, albo nie. Nic złego się człowiekowi nie działo. Może tak samo do praktyk "uzdrowicieli” podchodzi część z nas? Problem zaczyna się, gdy człowiek przestaje się leczyć, tylko w pełni zawierza komuś, kto lekarzem nie jest.
Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej albo wprowadza w błąd co do posiadania takiego uprawnienia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


źródło - Gazeta Pomorska, 24 sierpnia 2007
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kara grzywny to za malo za szkodzenie chorym, taki ktos powinien byc ukarany o wiele bardziej moze tak uzdrowiciela zarazić Aids? przeciez to uzdrowiciel sam się wyleczy , moze tak ospa , czy gruzlica, i bez leków i lekarzy niech sie leczą , a na pewno szybko zrezygnuje z samopomocy poleci biegem do lekrza
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos wczoraj oglądał w ekspresie reporterow pana ktory leczyl hubą, przy okazji zabranial pacjenton iśc na operacje czy do lekrza,bo to ich zabije a chemiterapia sprawi ze on juz nie pomoze a włsnie huba ich uzdrowi, dostałam furii widzac to , pozniej ludzie sie wypowiadla ilu z ich bliskich zmarło podczas tego lecznia,
oglądał ten reportaz prof. ktory za zgrzytal zębami, a ten pan leczący gadał takie głupoty ze Shocked i ludzie mu wierzyli i wierzą dalej, był to Uzdrowiciel z Piwnicznej ręce opadaja Shocked
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group