Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leki ,a wyniki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 6:16 pm    Temat postu: Leki ,a wyniki Odpowiedz z cytatem

Wpadłem na taki genialny Question pomysl ,ze kazdy bedzie mogl sobie porownac swoje wyniki z innymi .. Idea

Przez trzy miesiace biore lek plaquenil .. i Arrow
---------------------------------------------------------------------
Nazwa Badania: ALT Wynik: 16 U/L Norma: min - max 40
Nazwa Badania: AST Wynik: 23U/L Norma: min - max 38
Nazwa Badania: OB Wynik: 1/4
---------------------------------------------------------------------
MORFOLOGIA

Hematokryt: 50,1 || K 37-47% M 40-54%
Hemoglobina: 16,2 || K 12-16G/L M 14-18G/L
Krwinki czerwone: 5140000 || K 3.5-5mln M 4.5-5.5mln
Krwinki białe: 7500 || 4000 - 10 000
MCHC: 363 || 320-380 G/L
MCV: 92 || 80-90FL
MCH: 33,4 || 27-31pg
Płytki: 264,000
---------------------------------------------------------------------
Teraz obecnie nażekam jedynie na stawy kolanowe i biodrowe

Paweł ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki sa super ...Pawel chyba tak ci sie poprawilo po ogladaniu postow lSlodkiej ......te .....biusty ....te kawaly ......tak trzymaj.. Jupi
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł ja też biorę Plaquenil ok. 3 miesiace teraz mam 3 tygodniowa przerwę a później dalej musze brać. Ale mam pytanie jak z twoimi wlosami po Plaquenilu bo ja zauwazylam ostatnio że troche zaczeły mi wychodzić i zaczyna mnie to wkurzać bo dosć długo mialam spokoj z wychodzeniem włosow a tu znowu zaczyna sie powtorka z rozrywki.Chyba trzeba zacząć coś brać na wzmocnienie włosow ale co żeby bylo skuteczne i niedrogie? Jak będe miała świerze wyniki to chetnie porownam z twoimi ale z tego co widac to na chorego nie wyglądasz i tak trzymaj. Pozdrawiam Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko ale byka wlnełam cholerka aż w oczy zakuło te moje swieże wyniki chyba dobrze nie wyjda jak nie zaczne pisać wolniej to tak z rozpędu ta moja świezość wyszła przez rz a nie przez ż. Moja polnistka dostala by zawału widząc coś takiego. Wybaczcie poprawie się. Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyniki może i sa dobre ale nogi mnie teraz strsnie bola ..
albo mnie kosc udowa boli albo moze to byc miesien ..
naszczescie 17 jade do katowic .. zobaczymy co powiedza ..

Dorota Ka ... z wlosami nie mam żadnych problemów
Wiem ,że dobre będą tabletki ze skrzypu polnego
mozna je dostac w aptece powinno naprawde pomóc ..

(thx @LL .. za szybka odp.)
Paweł ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vega kiedyś popijalam skrzyp polny który sobie zaparzałam ale to było świństwo nie z tej ziemi jak bym piła zaparzone siano ale moze teraz sprobuje tych tabletek ze skrzypu zobaczymy czy coś się poprawi. Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabletki ze skrzypu polnego z pokrzywa......na wlosy wspaniale......
tyko sa dwa rodzaje ....a rozni je tylko cena i firma........pytaj o te tansze
Bo naprawde nie ma roznicy ......jest i ch tam chyba 100 szt. powinny kosztowac okolo 10 zl ......roznice schowaj do kieszeni i kup cos malemu.....powiedz ze to od kotka..... Wink
Veg.......gdyby patrzec po wynikach to wszyscy wygladamy na okazy zdrowia......no ......okresowo nie Wink .....a bol biodra skonsultujesz z lekarzami na miejscu , bo byc moze cos sie dzieje .....
Dorotka ile to twoje malenstwo ma wiosenek .....1???
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniczko moje maleństwo 24 maja skończy 15 miesięcy także ma nie wiele tych wiosenek ale wszystko jeszcze przed nim. Jak na takiego maluch jest bardzo spostrzegawczy i na twojego kota reaguje fantastycznie.Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
no vegus pomysl z tym porownywaniem jest super -- niestety ja se nei bede mogla porownac bo wyniki moje sa bezposrednio przekazywane i dolaczane do kartoteki i nie mam zbytnio w nie wglad

ale Monis masz racje - generalnie takie wyniki to mamy jak okazy zdrowia - a bole rozne i inne g... sa - hmm Wink

no jzu chcialam sie Was doradzic co do tego skrzypu ale skoro Dorota mowi, ze jest swinstwo to jakos mi ochota przeszla --- zreszta ja biore olej z wiesiolka i jakos mnie on lezy Smile

MOnis no skoro juz mnei wplatalas w ta poprawe stanu vega heheeh - to veg to najlepsze co moze byc na takie bole nog i uda to koniecznie - oklad z mlodych Cycki heheheeh
--- ale powaznie to lepiej niech lekarz sie tym zajmie bo roznie bywa.

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slodka piszac o skrzypie polnym mialam oczywiscie na myśli ten w torebkach expresowych do zaparzania a ten w tabletkach o ktorym pisze Monika pewnie nie jest taki wstrętny bo tableteczke łykniesz popijsz wodą i po sprawie a to zaparzane świństwo trzeba pić z zamknietymi oczami jednym duszkiem żeby nie czuć smaku ......brrr ....na sama mysl mną trzęsie ale poszukam w aptece tych z pokrzywą może też uznam jak Monika że są świetne .A co do twojego wiesiolka to pewnie przydal by mi sie na skorę bo przy moim lupusku profundusku to strasznie sie wysuszyła juz nie wiem czym ja nawilzać i natluszczac .....czego to ja nie probowałam i wszystko pomaga na chwile moze wy mi cos doradzicie.Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka
Smile tak Dorota - teraz juz wiem --- ale jeszcze mimo to niesmak jakos czuje - tak jakbym to ja to swinstwo lykala eheheh --- boszzzzzz dziwne to takie - ale tyle co sie musimy nalykac roznych badziew to az cud ze nasze zoladki watroba i flaki jeszcze funkcjonuja Smile

a co do natluszczania no coz - cudow nei spodziewaj sie - owszme pomaga olej z wiesiolka dodatkowo ja natluszczam roznymi kremami - na bazie lipobasy ale mimo to i tak czasem jest miejscami sucha i skora zlazi --- teraz mam nowe masci i calkowicie odstawione masci sterydowe - to zobaczymy jak to bedzie wplywac na buske;) -- poki co ta wieczorna wysusza a ta dzienna nawilza hmmm -- zobaczymy co z tego wyjdzie Smile

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slodka co nasze wnętrznosci mogą poradzic że właściciele tak je faszeruja tableteczkami i innymi pysznosciami musza to dzielnie znosić bo innaczej juz bylo by po nas a nikt tego przeciez nie chce no nie?.pozdro Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie Dorota Smile
ale jakze mialy by te nasze wnetrznosci cudownei bez tego faszerowania uuuuuuu istna sielanke by mialy - a przez to i my - eh
a tak to teraz to jedynie sie mozemy cmoknac ale w..Pocaluj mnie w dupe Twisted Evil
heheeh

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slodka z tym cmoknieciem mozesz miec lekkie trudnosci......ale moze sobie poradzisz?.....Reszta no niestety .....leki .........ktore bada z nami do konca...i nic nasze jelita watroby i nerki na to nie poradza...Wszystkiego jest sporo .Dlatego ostroznie dobieram jakies dodatkowe .....witaminy czy inne regenerujac organizm .to przeciez nastepna chemia.....Witaminy tez
dlatego ..dziwczyny bez przesady z tymi dodatkowymi ...lepiej dwa razy pomyslec niz dokladac jeszcze biednemu organizmowi .....
Nie kupujce wszystkiego ......jak kwasy Omega3.....to jeden rodzaj ...witaminy .....tez najlepiej ...tak zeby byly w jednej kapsulce...
do tego dochodzi wapno .....na pewno kazdy bierze ......lepiej jeden raz wieksza niz 2..3 razy dziennie...reszte uzgadniac z lekarzem ..dodatkowe ziolka czy tabletki ......moga nam zaszkodzic...nie znamy reakcji zachodzacych pomiedzy lekami ....Sporadycznie tylko wtedy jak jest konieczne.....bierzcie cos bez wiedzy lekarza...ufff
Ale wyklad..... Hary ..az wlos sie jezy na glowie...
Dorotko ......tak myslalam ze twoje malenstwo ma przeszlo roczek.....
Pozdrawiam wszystkich Spadam
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 13, 2005 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heeheh Monis - ladnei to tak sie nabijac hmmm Twisted Evil

ale powaznei no coz - masz racje co do tego, zeby nie wariowac ze wspomagaczami - pewnie - zreszta i tak nie ma nigdy pewnosci, ze pomoga - a co do lekow itd to szkoda, ze lekarze tego Twego wykladu nei czytaja bo jakos co jestem u nich to cos mi dokladaja ----- mimo, iz prowadze zeszyt i tam powpisywane mam co i jak i dawki to jzu sie gubie - za duzo tych dokladanych lekow czy wymienianych - blee :zygi:

a ja sama to tylko olej z wiesioka biore i wiem, ze mi pomaga - no nie za rewelacyjnie ale jednak Smile

hmmm Monis a Ty nie chcesz na jakis etet na uczelnie przejsc jako wykladowca hmmm??Smile

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group