Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinga zawsze istnieje ryzyko zawodu,zranienia,poczucie skrzywdzenia.
Czasem jednak ryzyko się opłaca-warto też dać oswoić siebie Wink
Bycie z drugim człowiekiem jest wielką sztuką-potrzeba zachowania własnej indywidualności i poszanowanie odrębności partnera jest nie lada wyzwaniem.Ale kiedy istnieje miłość wszystko tak pięknie i naturalnie "zatrybia".Oczywiście,że czasami zalicza się upadki,ale nie sztuką być ze sobą kiedy jest różowo i kolorowo,sztuką jest towarzyszyć sobie w trudnych momentach.
Z moim mężem jesteśmy razem już 15 lat(minie w kwietniu) i nie wyobrażam sobie jak wyglądałoby moje życie gdybym nie zaryzykowała-czyt.nie opuściła gardy Wink
Powodzenia Kinguś-nic na siłę,ale lęk też odrzuć,bo przeszkadza. Very Happy
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

keisa napisał:
Ale dlaczego od razu zakładać, że kogoś byś skrzywdziła?

chodzi mi bardziej o to, że czasem żyje ktoś obok nas, jesteśmy dla niego mili i nieświadomi, że on się w nas kocha, szaleje za nami..a przez to cierpi w samotności

nie potrafię tego dokładnie sprecyzować heh
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy
a ja przestałam szukać męża.... Cool
oczywiście nie znalazłam nikogo jeszcze Very Happy

też mam takie marzenia jak Ziarenko, potrzebę bliskości, ciepła, miłości-wiecie o czym mówię Smile tego zawsze jakoś brakuje i nigdy dość Laughing Wink

mam wiele koleżanek, zdrowych, pięknych, które również są same; (w moim wieku i starsze) Smile część z nich żyje normalnie wg zasady, co ma być to będzie; część myśli tylko, że są same, że brak męża i skupiają się na tym...

a od tych, co mają facetów słyszę o samych problemach, jakie to one są nieszczęśliwe, jacy to faceci są okropni itp itd Laughing

ciężko wyrazić w słowach, to co czuję i to co bym chciała przekazać....
chodzi mi mniej więcej o to, że jak się skupiamy na tym czego nam brak, to nie widzimy całej reszty obok; zamartwiamy się jedną rzeczą, zamykamy na inne; sami sobie komplikując życie prawdę mówiąc...

przestałam ja szukać i jest mi lżej, łatwiej; trzeba sobie odpuścić Smile
heh brak mi słów
polecam film "Pod słońcem Toskanii"
on oddaje to, co czuję w tej chwili
chyba sobie go obejrzę raz jeszcze, bo dawno tego nie robiłam Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda,bo "co ma byc to i tak będzie". a jak ktoś jest malkontentem,to i w całym znajdzie dziurę Cool
Jesteś Sama,ale nie Samotna,prawda?
A związki miedzyludzkie sa najdelikatniejsza konstrukcją. Very Happy
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem jestem Sama i Samotna..najgorsza jest taka samotność w tłumie...ale znam na to rady, to chyba z wiekiem przychodzi-stwierdzam to Very Happy

samemu ze sobą też można się dobrze bawić, tylko trzeba się pierw polubić Very Happy
z resztą, co ja dużo będę pisać..mam Was i mamy siebie nawzajem Smile

ciężko mi to słowami wyjaśnić Confused
a wszystkie związki, czy to przyjaźń, czy miłość, czy znajomość wymagają od nas dużo wkładu czasem, trzeba je pielęgnować Smile
bardzo to wszystko delikatne Smile

tak więc piszę, że od wielu miesięcy jest mi łatwiej i nie cierpię na chorobę "nie mam męża" Laughing Wink

tak patrząc z perspektywy na wiele rzeczy: jak sobie odpuścimy i przyjmiemy taki stan rzeczy jaki jest, to żyjemy spokojniej Very Happy
mówię o rzeczach, których na siłę nie da rady zmienić

hihihi mądrzeję z wiekiem Smile
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darekuu9
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2024

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że odgrzewam stary wątek , ale nie chciałem tworzyć nowego.

Ja również chyba powoli sobie na razie daruję temat, pt. "Szukam dziewczyny".
Za takowy stan rzeczy odpowiedzialnych jest kilka powodów, również moja choroba, ale i nie tylko.
Uważam, że jestem wielkim indywidualistą i lubię mieć dużo przestrzeni, oraz lubię być sam ( czasami drażni mnie to że ktoś za długo siedzi u mnie w pokoju, a najbardziej mnie drażni jak zostawia otwarte drzwi).

Ostatnio często jestem zły, i dużo przeklinam poza tym jestem leniwy (nie wiem czy jest to spowodowane tym, że śpię po 12 h i wstaję zmęczony).

Ciągle wydaje mi się, że jestem mniej inteligentny od innych,bo wolniej myślę i mam mniejszą inteligencję praktyczną , w dodatku w towarzystwie jestem dość małomówny( ale to się zmienia).

Posiadam wady widoczne wady anatomiczne, z których dziewczyny się po prostu śmieją.
Znalazło by się jeszcze dużo wad, ale nie chcę ich tu wymieniać.
Także pewnie zawiodłem pewną część użytkowniczek, które myślały że jestem fajny, przykro mi, jestem diabłem wcielonym.

To co zależy ode mnie staram się zmieniać, ale nie za bardzo mi to wychodzi.

W przeszłości również tak jak Kinga lokowałem swoje uczucia w jednostkach, u których nie miałem szans.
Z tym że, jak już gdzieś swoje uczucia ulokowałem, to na kilka lat,np w ostatniej dziewczynie kochałem się 5 lat (również Kinga ) Wink .

Wiele razy mnie raniono, tylko nie tak subtelnie, ale walono mi z grubej rury, po prostu chamsko się ze mnie śmiejąc.

W sumie też się czasami zastanawiam, czy bilans środków włożonych w bycie z kimś nie przerasta bilansu zysków z tego.
Również czasami spotykam się z malkontenctwem ze strony zamężnych kobiet, typu: za mało zarabia, za niskie wykształcenie.

Tak więc jeśli się trafi to fajnie, a jak nie to trudno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
za mało zarabia, za niskie wykształcenie.


a panowie mówią, że brak wielkich Cycki i wymiarów 90-60-90

kończąc mą długą Twisted Evil wypowiedź napiszę:

każda powtora znajdzie swego amatora Laughing Laughing Laughing
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darekuu9
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2024

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga
Nie wszyscy patrzą na wielkie Cycki, nie tylko to się liczy,wnętrze kobiety również
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiek70
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 103

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie, Gosieńka nasza to po takim poście opierdziel konkretny by Ci napisała Confused oj nie byłaby zadowolona...
Ja ładnie nie umiem więc powiem Ci krótko:

BIERZ SIĘ W GARŚĆ !!!
NIGDY NIE SCHODZIMY Z BARYKADY !!!
Bicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 7065
Skąd: okolice Wyszogrodu

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtek... jakby Ci to powiedzieć... nikt z nas nie jest idealny. Żaden człowiek na świecie. Więc nie ma co wyszukiwać swoich defektów, realnych lub też domniemanych Wink
_________________


Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez. / J.V. Chevey
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chłopie, Gosieńka nasza to po takim poście opierdziel konkretny by Ci napisała Confused oj nie byłaby zadowolona...


nie napisałaby i nie opieprzyła ale starała wytłumaczyć, ona nikogo nie opieprzała , była na to zbyt delikatna

Monia ma rację , ideały są tylko w powiesciach romantycznych, kazdy ma wady i zalety
nie ma ideałów i dobrze bo wtedy byłoby nudno
warto podkreslac zalety nad wadami popracować,
i realnie patrzec na zycie
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyryliaa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 791
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisze tylko jedno:
"W sumie też się czasami zastanawiam, czy bilans środków włożonych w bycie z kimś nie przerasta bilansu zysków z tego." NIE Cool Wink
_________________
Tym daję radę cho­robie, że nic z niej so­bie nie robię

Wolę kulejąc iść naprzód, niż stać wciąż w miejscu z gracją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mmm...
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 2766
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darekuu9 napisał:

Uważam, że jestem wielkim indywidualistą i lubię mieć dużo przestrzeni, oraz lubię być sam ( czasami drażni mnie to że ktoś za długo siedzi u mnie w pokoju, a najbardziej mnie drażni jak zostawia otwarte drzwi)(....)
Ostatnio często jestem zły, i dużo przeklinam poza tym jestem leniwy


Oj skąd ja to znam....a właściwie przez kilka miesięcy miałam "Przyjemność?!" bycia z kimś takim-typ samotnika....

I potwierdzam słowa Cyrylii-NIE
_________________
"To właśnie jest celem istnienia – po prostu żyć i cieszyć się samym życiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darekuu9
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2024

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa

Ostatnio zmieniony przez darekuu9 dnia Nie Wrz 01, 2013 11:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bellybelly
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 1270

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2012 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darekuu po prostu nie trafiłeś jeszcze na właśnie TĄ dziewczynę. Kiedy ją spotkasz będzie Ci przykro jak będzie musiała wyjść z Twojego pokoju i będziesz zasuwał w kuchni przy kolacji z 6 dań dziwiąc się jak to możliwe, że byłeś leniwy.
Nie trafiło Cię jeszcze i to jedyny Twój problem Wink

Wistu z " zamężnymi" nie łapie bo wydaje mi się, że piszesz o uczuciu a nie pogotowiu seksualnym czy byciu zabaweczką dla znudzonej mężatki. Ale ok, może już się poprostu zastarzałam i dlatego nie kumam o co come on Rolling Eyes

A duże Cycki to nie osobowość tylko typ budowy ciała. Mam nieszczęście coś wiedzieć na ten temat Rolling Eyes Sad

Na moje, szczęścia się nie szuka na siłę. Z zasady w życiu jest tak, że jak przestaje Ci na czymś zależeć to właśnie to dostajesz. Ilu z Was zdarzyło się, że jak byłyście samotne to nie było nikogo interesującego w okolicy a jak w końcu ktoś się w Waszym życiu pojawił to raptem pojawiali się też inni zainteresowani?

Olej temat, zajmij się tym co lubisz, wyjdź się normalnie pobawić zamiast "na łowy". Dziewczyny nie chcą desperatów. I czasami też chcą zdobywać Wink
Przynajmniej kiedyś tak było. Dla niezorientowanych przyznaję się bez bicia ja już dinozaur się zrobiłam Wink
_________________
"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group