Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ceragem......
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anisia
Junior
Junior


Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka to prawda nie mam tocznia ale kochanie jestem z wykształcenia medykiem Smile Embarassed pozdrówka papapa . ładny cytat pozwolisz że przywłaszcze sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to za termin "medyk"? lekarz medycyny???
toczniowiec z osteoporozą ma zażywać kąpieli słonecznych, a toczniowiec z epilepsją leżeć na reklamowanym łóżku? - taka jest moja interpretacja twoich postów...

cieszę się, że pomaga na twoje dolegliwości, ale my nie wiemy co ci jest, a ktoś mógłby odnieść wrażenie że zachęcasz toczniowców i innych autoagresiarzy na te masaże, dlatego jeszcze raz za Moniką powtarzam, że to może być niewskazane i trzeba podejśc do tego z ostrożnością, poradzić się lakarza a nie słuchać "świadectw" ozdrowionych!
zawsze znajdą się osoby zachwycone, ale pewnie daleko im do naszych pokręconych chorób, które są nieprzewidywalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieważne czy to jest łozko masujące, czy bioenergoterapeuta, czy zielarz , czy kreglarz, zawsze bedą ludzie którzy stwierdzą ze im pomogło, że ta czy inna metoda jest rewelacją , pokazują róznego rodzaju zaświadczenia, i twierdzą ze ich dolegliwości ustępują
byłam w centrum na takim łozku, słuchałam rozmów ludzi i ich wypowiedzi, nie bylo tam ( przypadek? ) ani jednej osoby z ciężkim schorzeniem , raczej drobne niedomagania, a część z tych którzy tam byli, mówiło wprost , że ogólnie czują się lepiej ale nie mają też zbytnich dolegliwości zdrowotnych , dla takich ludzi są wskazanie te masaże na tych łozkach, lekkie bóle , lub srednie, po urazach, bóle kręgosłupa, bóle mięsni , ogólne działanie jest dobre, jak każdy masaż zresztą, ale nie są wskazane dla osób ciężko chorych
jeszcze jedno czy medyk to lekarz, bo wydaje mi się że raczej nie ? może się mylę ?
dla nas i na tym forum te łóżka są niestety zabronione, a jak juz mówiłam kiedyś , są wskazane dla kupienia dla zakładów odnowy biologiczej tam jest ich miejsce i tam zostaną dobrze wykorzystanie
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anisia
Junior
Junior


Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jestem lekarzem , ale widzę że nie jestem osobą pożądana na tym forum i chyba wszyscy źle mnie zrozumieli, ja nie zachęcam osoby z toczniem czy z innymi chorobami z autoagresji pozdrawiam szkoda że osoby z tymi chorobami mają tyle w sobie .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to jest forum osób chorych na toczeń i inne choroby autoimmunologiczne, więc do kogo właściwie skierowane są twoje posty? do nas, prawda?
staram się wyjaśnić, że dla nas powinna liczyć się przede wszystkim opinia lekarza (naszego) a nie głosy amatorów różnych alternatywnych terapii i cudównych środków, bo takimi jesteśmy nieustannie kuszeni Rolling Eyes idealny cel i ofiary medycyny "niekonwencjonalnej"!
niesamowite, że tłumaczę to Lekarzowi Shocked

chyba że jesteś jednym z tych "lekarzy", którzy obsługują Oberon czy inny Bodydetox Rolling Eyes

PS.
Cytat:
szkoda że osoby z tymi chorobami mają tyle w sobie .....
czego? zdrowego rozsądku, sceptycyzmu? Laughing
gdybyś poczytała co jest nam tu oferowane, może zrozumiałabyś taką postawę - odrobinę przesadzona, być może, ale jak tu nie być przewrażliwionym kiedy stawką jest nasze zdrowie Smile
he, a po lekarzu jak zwykle nie można się spodziewać nadmiernej emaptii Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group