Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rehabilitacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lech-u66
Junior
Junior


Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Mielec

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:30 pm    Temat postu: Rehabilitacja Odpowiedz z cytatem

Jutro ruszam na rehabilitację dwutygodniową. O efektach niezwłocznie Was poinformuję .
_________________
walczyć do końca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, będziemy czekać. Sam jestem ciekaw jak mają się Twoje sprawy. A chodziło przypomnę o więzadła kolanowe. Tak, żeby wszyscy wiedzieli.


PS.Mam prośbę - nie ma potrzeby zakładania nowego wątku. Pisałeś już wcześniej o problemie, np. tutaj: http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1812 , więc wystarczy jak dodasz tam odpowiedź. Jest opcja PostReply. Pozdro!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lech-u66
Junior
Junior


Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Mielec

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 4:38 pm    Temat postu: Powrót Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z rehabilitacji i jestem optymistycznie nastawiony. Czuję się trochę silniejszy fizycznie i psychicznie. Mam trenować w domu i gdy osiągnę odpowiedni poziom pojadę na operację więzadeł kolanowych.
_________________
walczyć do końca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre wieści, dobrze że się lechu odezwałeś.
może w wolnej chwili napiszesz coś więcej?
chyba, że opisujesz wszystko na swoim blogu, muszę tam zajrzeć, bo dawno nie byłam Very Happy
pozdro i trzymaj się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lech-u66
Junior
Junior


Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Mielec

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:27 pm    Temat postu: c.d Odpowiedz z cytatem

Chciałbym coś więcej napisać o mojej wyprawie. Jest nadzieja na lepsze czasy. W moim przypadku możliwa będzie operacja, ale po uprzedniej rehabilitacji. Mam zwiększyć masę mięśniową o 50%, to znaczy , że czekają mnie trudne czasy ciężkiego fizycznego treningu, a później operacja i znów rehabilitacja. Ale powtarzam OPERACJA JEST MOżLIWA. Mam porobione wszystkie badania, a reszta należy do mnie.

Pozdrawiam
_________________
walczyć do końca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 19, 2006 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia zatem! Daj znać w jaki sposób planujesz zwiększyć masę mięśniową Wink Nie to, żebym też chciał o 50%, mi raczej parę kg potrzebne Laughing Trzymaj się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lech-u66
Junior
Junior


Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 3:14 pm    Temat postu: cd. Odpowiedz z cytatem

Mam zestaw ćwiczeń na rowerze stacjon. , stepperze, a także różne ćwiczenia z ciężarkami. Poprostu ciężka codzienna praca przez okres pół roku. Problem polega na znalezieniu motywacji. Narazie ją mam , bo widzę efekty. Zobaczymy co dalej???
_________________
walczyć do końca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REHABILITACJA ZA DARMO!

Fundacja AVALON działa na rzecz osób niepełnosprawnych od ponad 3 lat i doskonale zna ich potrzeby. Wraz z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych stworzyliśmy PROFESJONALNY GABINET BEZPŁATNEJ REHABILITACJI I PORAD. Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne i porady w naszym gabinecie są dla Państwa całkowicie da darmo– projekt jest współfinansowany przez PFRON.

Przygotowaliśmy ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych fizycznie z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

NASZA MISJA
ZAPEWNIENIE OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM FIZYCZNIE DOSTĘPU DO CAŁKOWICIE BEZPŁATNEJ PROFESJONALNEJ REHABILITACJI CELEM ZWIĘKSZENIA AKTYWNOŚCI ŻYCIOWEJ

Już w roku 2009 w ramach środków finansowych pozyskanych z PFRON zrealizowane zostanie ponad 14 000 godzin rehabilitacji - w tym:
- konsultacje fizjoterapeutyczne
- ćwiczenia indywidualne, kinezyterapia – w zależności od potrzeb pacjenta
- ćwiczenia pod nadzorem terapeuty
- trening neurofeedback
- masaż: leczniczy, relaksacyjny, sportowy, odchudzający, izometryczny, kontralateralny

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje: fundacjaavalon.pl
Tel. (22) 640 14 64 ; 666 324 328

http://www.fundacjaavalon.pl/
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group