| 
			
				WWW.TOCZEN.PL "systemic lupus erythematosus"   
					
			 | 
			
			 | 
		 
	 
 
  
	| Autor | 
	Wiadomość | 
   
  
	   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	eugene2000 
	   
	  Odpowiedzi: 6 
	  Wyświetleń: 15617 
	 | 
	 Forum: Porady i Doświadczenia   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 2:14 pm   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	Nie pomyslalam o onkologu....
 Hmm, to dobry pomysl,bo w sumie to on moglby mi podpowiedziec jakie badania wykonac i czy jest to w ogole potrzebne narazie.
 
 Tak zrobie.
 Dziekuje raz jeszcze za pomo ... | 
   
  
	   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	eugene2000 
	   
	  Odpowiedzi: 6 
	  Wyświetleń: 15617 
	 | 
	 Forum: Porady i Doświadczenia   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 12:47 pm   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	| W zeszlym tygodniu dopiero wyszlam ze szpitala. Tam ustawili mi sterydy. Pytalam o tabletki anty i powiedziala mi lekarka, ze moge, bez problemu. Choc czytalam tu na forum, ze sa rozna opienie na ten  ... | 
   
  
	   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	eugene2000 
	   
	  Odpowiedzi: 6 
	  Wyświetleń: 15617 
	 | 
	 Forum: Porady i Doświadczenia   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 12:21 pm   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	Dziekuje za odzew  
 Do lekarza sie wybiore, bylam juz u prof Pazdura,a takze u dr Garwolinskiej, ale jakos nie mam do nich przekonania. Szukam jeszcze innego.
 
 Ale gdyby trafil sie ktos majacy z p ... | 
   
  
	   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	eugene2000 
	   
	  Odpowiedzi: 6 
	  Wyświetleń: 15617 
	 | 
	 Forum: Porady i Doświadczenia   Wysłany: Wto Kwi 07, 2009 9:21 am   Temat: chłoniaki,a zespół Sjogrena,  badania | 
   
  
	Witam,
 
 W róznych publikacjach, takze na tym forum wyczytalam,ze zespol Sjogrena niesie ze soba spore ryzyko chloniaka.
 
 Wbilo mi sie to do glowy, choruje od ponad 8lat na Sjogrena.  Wyczytalam ja ... | 
   
  
	|    | 
   
 
  
	| Strona 1 z 1 | 
	 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa) | 
   
 
  
Powered by PhPBB  © 2001, 2002 phpBB Group
  
		 |