Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Włosy!!! - nadmiar ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy włoski na rękach wypadną, jeśli nie biorę już cyklosporyny, po której się pojawiły?
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziarenko Very Happy nic się nie martw.
Włosy po cyklosporynie wypadną.
Moja córka brała cyklosporynę cztery lata. Włosów miała bardzo dużo (nie tylko na głowie), koszmar dla niej to włosy na rękach i na karku.
Już 1,5 roku nie bierze cyklo. Wszystko wróciło do normy-nadmiar po cyklosporynie zniknął.
Trudno mi określić czas ale kilka miesięcy musi upłynąć. Cierpliwości Wink
Pozdrawiam
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziarenko
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2042

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za dobrą wiadomość Very Happy Jupi2
Nie biorę cyklosporyny od miesiąca, więc pewnie muszę trochę jeszcze poczekać.
_________________

rozjaśnia się we mnie
wyjaśnia jaśniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynka
Junior
Junior


Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, rzeczywiście z tym nadmiernym owłosieniem tam gdzie nie trzeba to jest problem - przez metypredy, encortony itp leki zaburzona mamy gospodarke hormonalną. Stąd te niechciane włosy.
Mnie się przytrafiły urocze bokobrody sięgające żuchwy Smile Nie są oczywiście to włosy takie grube jak na głowie, ale taki gęstrzy i sporo dłuższy meszek na twarzy, który pok Dość osobliwie wygląda to jak rano wstanę zaspana i trochę sie potargają Smile Na szczęście jestem jasną blondynką, więc jak je przygładzę to nie specjalnie przeszkadzają. Mój mąż czasem żartuje sobie z nich, ale robi to uroczo i nie złośliwie, a poza tym twierdzi, że to mu w ogóle nie przeszkadza Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TARA
Junior
Junior


Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy nie myslalyscie o depilacji laserem?ja niedawno dowiedzialam sie ze jestem chora na tocznia a od pazdziernika 2008 chodze na depilacje laserem,pachy i bikini i sa super efekty,w sumie to juz mam ostatni zabieg w maju i jestem strasznie zadowolona z wynikow,zero wlosow,naprawde zero:)
4 maja ide do szpitala,narazie biore arechin i mam nadzieje ze na tym sie skonczy i ze wyniki beda na tyle dobre ze mi nie wdroza sterydow ale ostatnio 15 kwietnia bylam na zabiegu i tak z ciekawosci i zapobiegliwie spytalam sie pani kosmetyczki jak to jest z tymi wlosami jesli bierze sie sterydy...bo wiem ze jak sie ma zaburzenia hormonalne to roznie z tym bywa i w tych nawet depilowanych miejsca po jakims czasie moga odrasnac na nowo wlosy ale nie musza(sprawa indywidualna),powiedziala ze ma pacjetki z hirsutyzmem ktore dobrze reaguja na depilacje i jest ok,uspokoila ze nie slyszala aby po sterydach wlosy wrocily no ale ma sie spytac jeszcze pani doktor i da mi znac.takze mam nadzieje ze ta moja cala depilacja nie pojdzie na marne jesli w przyszlosci bede musiala brac sterydy.
nie myslalyscie nigdy o tym?ja robie depilacje w lodzi i place bardzo tanio wiec moze warto...
_________________
"ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w dzikim świecie...
zatrzymać nieskończoność w garści i wieczność w chwili..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile taka seria Ciebie ,np.wynosi? Wink
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co właśnie weszłam sobie na stronkę z gabinetu kosmetycznego i włosy dęba mi stanęły Shocked jak sobie policzyłam to wyszło mi na całkiem sporawo ...chyba nie pozostaje mi nic innego jak pozostać przy jednorazówkach Wink Very Happy (tak dla przykładu uda-500,łydki-450,kolana-200,pachy-350,bikini-550,dłoń,stopa-po 150 Rolling Eyes )...ale pewnie jak bym tylko miała zbędne fundusze to z ochotą bym sobie taki zabieg zrobiła a tak ,pomarzyć też warto Wink Very Happy
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TARA
Junior
Junior


Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kicia73
no to faktycznie w kielcach jest bardzo drogo,podobnie w innych wiekszych miastach,ja trafilam na super gabinet gdzie podobno maja dofinansowanie z UNI i maja bardzo przystepne ceny,bikini(bez wzgledu ile depilujesz czy zostawiasz pasek czy robisz full cena jest stala,nawet robia tak zwany"rowek"lub kto woli szpare miedzyposladkowa)cena 200zl,obie pachy tez 200zl no i laser najnowszej generacji.najleprze efekty sa na ciemnych,twardych kłaczkach i jasej skorze chociaz z ciemna tez sobie radzi.juz po 1 zabiegu widac ogromne efekty,zabiegi sa co ok 6-8 tyg wiec jak sobie ta sume rozlozyc na co miesiac to nie wychodzi zle:)tym bardziej ze po 4 zabiegach na nastepne dostaje sie rabat i jest taniej,a jesli dogadac sie z kosmetyczka to i zrobi cosik gratis Wink
_________________
"ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w dzikim świecie...
zatrzymać nieskończoność w garści i wieczność w chwili..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tara nawet gdyby faktycznie udało mi się coś wykroić z domowego budżetu ,co teraz serio jest wręcz niemożliwe to obawiam się ,że i tak pozostanie to sferą moich marzeń ,bo mam porozszerzane i pękające naczynka ,poza tym nadciśnienie ,serduchowe problemy i wiele ,wiele innych co raczej nie pozwoli mi na skorzystanie z tego typu zabiegów Wink ...już z fryzjerem mam problemy ,bo boi się mi cokolwiek robić przy takiej kopie leków a co tu pisać o laserze Rolling Eyes ...ale dobrze ,że i u nas można sobie zafundować tego rodzaju zabiegi ,może kiedyś skorzystam choć z jakiegoś salonu SPA Cool Wink Very Happy
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Salamandra88
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 20
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka mam pytanie, ponieważ spotkałam się tu z postami gdzie piszecie, że włosy same wypadną po przestaniu brania sterydu, czy one faktycznie same wypadną, czy trzeba je samemu jakoś usunąć a one po prostu potem już nie odrosną? Ja na razie mogę pomarzyć o odstawieniu sterydów, ale pocieszenie się przyda... bo jestem załamana :/ po 2 miesiącach brania sterydu mam meszek na twarzy i nad ustami mam długie włosiska, co prawda blond, ale i tak jestem załamana, a wiem, że teraz usuwanie włosków tylko je wzmocni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

salamandra ja mam podobny problem ale meszek co 2-3 miesiące golę a pod nosem tez nie jest prawdą że się wzmocnia bo ja mam tak samo już kilkanaście lat blond włoski s adelikatne przynajmniej u mnie nie załamuj się bo to nie jest tak źle pozdrawiam
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ,jesli ma problem to nad ustami okresowo-depiluję zwyczajnie
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zuwazyłam ze skonczył sie problem z nadmiernym owlosieniem kiedy przeszłam na calcort, jasne ze nie od razu ale po jakims czasie bylo ich mniej teraz prawie wcale i mam nadzieje ze ze tak zostanie

usuwanie włoskow na pewno ich nie wzmacnia bo biore sterydy ponad 15 lat i zdazyłam sporo zaobserwowac ilosc włosow zalezy tez od dawki sterydow jesli dawka jest wysoka włosow jest wiecej i odwrotnie nizsza dawka mniej włoskow
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
narcyzia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 212
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tak sobie czytam wasze posty i jestem przerazona ta laseroterapią. Dziewczyny!!!!!!nie wolno przy toczniu uzywac lasera!!!!!to pobudza chorobę jak słońce. wiem to napewno, bo konsultowałam sprawe z pania profesor. nam pozostaje jedynie usówanie włosów za pomocą prąądu. pozdrawiam
_________________
Kasia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolina7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 224
Skąd: zabrze

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam o tym laserowym "wypalaniu włosków" czy Laser jest bezpieczny przy naszej chorobie CZy ktos taki zabieg sobie robił Męczą mie włosy na ramionach !! O matko i oczywiscie twarz (baki mam jak elvis ) Smile Laughing
_________________
zdrowie to nie wszystko ale wszystko bez zdrowia jest niczym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group