Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika141178
Senior
Senior


Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 58

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 12:38 pm    Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

Różyczko jak wspomniałam ja dopiero zaczynam i tak do końca to u mnie nie wiadomo czy choroba pokazała się po raz pierwszy 3 lata temu czy w kwietniu zeszłego roku . Ale od początku , w 2000 r. okazało się że jestem w ciąży była radość , strach że sobie nie poradzimy takie tam obawy młodych rodziców.W 6 tygodniu okazało się że mam zapalenie nerek -szpital ,6 tygodni później odwodnienie -szpital i tu zabawa się zaczęła na całego okazało się że mam epilepsję więc ciąże praktycznie spędziłam w szpitalu . Jednak należę do szczęśliwców którzy czują nadchodzący atak zawsze wyglądał tak samo . Ale 3,5 r. temu zaczęłam czuć się naprawdę źle , bóle głowy się nasiliły dostałam nadciśnienia i to dużego 240/180 zaczęły mi drętwieć ręce i nogi i to okropne przewlekłe zmęczenie znowu szpital . Po szpitalu było już gorzej ciągle łapałam różne infekcje zaczęły mnie boleć stawy temperatura prawie 38 dzień w dzień i to zmęczenie.Rok temu straciłam węch i częściowo czucie w prawej ręce , kaszel nie opuszczał mnie od kwietnia doszły problemy z oddychaniem i krwioplucie znowu szpital Łagiewniki odział chorób płuc - przewlekłe zapalenie oskrzeli krztusiec i coś tam jeszcze.Po szpitalu z oddychaniem było lepiej ,ale reszta objawów nie minęła . Prawa ręka zaczęła puchnąć , zmieniać kolor a o bólu nie wspomnę .Moja lekarka wysłała mnie do reumatologa , tamten wysłał mnie na badania immunologiczne , miesiąc czekania i wyniki później znowu badania . A od mojej pani reumatolog niczego nie mogłam się dowiedzieć , kazała mi przyjść w sierpniu ''po leczenie '' . Pod koniec lipca okazało się że mam zapalenie nerek znowu antybiotyki , kiedy poszłam na wyznaczoną wizytę pani doktor stwierdziła że wizyta jest stracona i kazała iść do lekarza rodzinnego żeby skierował mnie do szpitala .Tydzień później zmieniłam reumatologa leczę się teraz u doktor Lewandowicz i jestem zadowolona [lekarka ''sprawdzona ''] .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko wśród nas. Zdrówka i cierpliwości.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Moniko:)
pomimo różnych kłopotów panujesz nad sytuacją , dobrze że jesteś zadowolona z lekarza , będzie dużo łatwiej dochodzić do zdrowia.
forum jak widzisz jest sprawne , zwarte i na przyjęcie nowych osób zawsze gotowe Very Happy
mam nadzieję ,że stan twowjego zdrowia będzie coraz lepszy
i kolejną ,że mimo to nas nie opuścisz i zagościsz już na stałe
pozdrawiam
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
alawa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2310
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniko!
Ważne,że już jest sensowny lekarz,oby dobrze ustawił leczenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 27 Lis 2003
Posty: 138
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile
Ja choruje na toczeń już 9lat. Ma jak Ty 31lat i pochodzę z okolic łodzi(ale juz prawie tu mieszkam) moja przygoda z toczniem zaczęła sie od choroby nerek. Lecze sie w poradni nefrologicznej przy szpitalu Barlickiego. Polecam tych lekarzy bo maja duże doœwiadczenie z toczniem w zajęciu nerek.
Jeœli mogłabym Ci jakoœ pomóc (bo oprócz choroby, łaczy nas jeszcze wiek i miejsce zamieszkania) to zapraszam na gg 2964141 lub na mój email azjapoczta@o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika141178
Senior
Senior


Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 58

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 3:33 pm    Temat postu: Witam wszystkich serdecznie Odpowiedz z cytatem

Na początku dziękuję za miłe powitanie i przepraszam że tak długo to trwało . Ale czasami doba ma za mało godzin . W poniedziałek byłam u doktorowej dostałam skierowanie do szpitala Kopernika na oddział reumatologi termin 7 grudnia , ominą mnie świąteczne porządki . Wiecie może ile mogą tam człowieka trzymać , mam mieć robione jakieś testy i badania w kierunku tocznia, może mnie w końcu zdiagnozują .Jak na razie czuje się coraz gorzej ciągle temperatura znowu wrócił uporczywy kaszel i dostałam takich rumieńcy jakby mnie ktoś burakiem wysmarował, a jak by tego było mało mdłości i swędzi mnie prawie całe ciało a wapno nie pomaga. Może wiecie co może pomóc na swędzenie.
Asia moje gg5171373
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monia455
Junior
Junior


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2009 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja też mam na imię Monika, i też jestem w trakcie diagozy i mam 32lata. Pozdrawiam i witam cię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olusiam03
Gość





PostWysłany: Nie Wrz 27, 2009 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja Very Happy życzę szybkiej diagnozy oraz dużo zdrówka. Very Happy
Pozdrawiam Ola Very Happy
Powrót do góry
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Moniko - wszystkiego dobrego i szybkiej diagnozy
_________________
Fenomen czeskich psów- kundle wyglądają jak rasowce a rasowce przypominają kundle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika141178
Senior
Senior


Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 58

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 3:21 pm    Temat postu: Witajcie Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz dziękuję za słowa wsparcia i otuchy , szczególnie kiedy ma się gorszy dzień dobrze wiedzieć że nie jest się samemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group