Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lata 80 - te i 90 - te

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Humor W Każdej Postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smenek
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 105

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 11:58 pm    Temat postu: Lata 80 - te i 90 - te Odpowiedz z cytatem

Zalozylem nowy temat bo jakos nie pasowalo mi umiescic go gdzies indziej.
Byc moze bylo to jiz omawiane ale jakos na to nie wpadlem tutaj, wiec wybaczcie i prosze o lagodny wymiar kary Wink
Od jakis kilku moze 2 albo 3 ech lat ppwracam z nostalgią do dziecinstwa i czasami przeszukuje w sieci jakoes rzeczy z tym zwiazane. Zabawki gry powiedzonka...

Podaje wiec ciekawe wg mnie linki

http://komediowo.pl/gid,14841390,img,14841454,title,Dorastanie-w-latach-90-bylo-super,galeria.html?smpjqticaid=6116d0

inprl.pl - ta strone uwielbiam

W zeszlym roku zdazylo mi sie nawet przeczyczac dwie ksiazki z tego tematu
333 popkulturowe rzeczy prl i druga 333 popkulturowe rzeczy lata 90 te
Bardzo milo mi sie do tego wraca. Byc moze ma to tez swoje odzwierciedlenie w tym ze wtedy bylem calkiem zdrowy i nie martwilem sie niczym, a moze tez dlatego ze bylo wtedy lepiej i nie bylo takiego wyscigu szczurow jak obecnie i kazdy cieczyl sie z najmniejszej pierdoly...

Jestem ciekaw Waszych opinii. Byc moze tylko mi tak odpimpala Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smenek
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 105

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=fsT6bcnqwcU&feature=youtube_gdata_player
Polecam tez ten filmik zawiera wszystko i na temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
denim85
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 487

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziane nie tylko oczami chłopca Wink
i muzyka z Żaru tropików super
_________________
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej na miotle!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
anna.mac25
Junior
Junior


Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 24
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 8:22 pm    Temat postu: Cóż, czasu nie da się cofnąć... Odpowiedz z cytatem

Ja też z tego pokolenia i takie powroty do przeszłości jakoś kompletnie mnie rozklejają. Mam po prostu poczucie, że mając -naście czy dwadzieścia + zupełnie inaczej wyobrażałam sobie swoje dojrzałe życie, mogłam sobie pozwolić na marzenia... Od dobrych paru lat już nie marzę, a wręcz coraz bardziej boję się życia. Walczę, bo co mam robić, ale sensu w tym widzę coraz mniej.
No i popsułam miły wspominkowy nastrój...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smenek
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 105

PostWysłany: Nie Paź 06, 2013 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No hej Aniu nie patrz na to w ten sposob.
Mnie jest.tez ciezko i czesto myle ze wtedy bylo o niebo lepiej, beztroskie dziecinstwo gdzie slonce nie bylo moim wrogiem.
Ja.bardzo lubie swoje dziecinstwo i okres buntu Wink chetnie bym tak n ajeden dzien wrocil w tamte czasy i docenil bardziej to co mialem. Zobaczyl bym sie z moim tatą, ktorego juz tu nie ma.
Ale.te wspomnienia generuja bardzo mile chwile i dzieki nim tacy jestesmy. Tez mi sie lezka w oku kreci bo pomimo ze jestem juz doroslym facetem to z ogromna nostalgia patrze na to wszystko. Ale teraz mam synka i chce zeby on tak samo wspominal cieplo swoje szczeniece latka. Pomimo roznych nastrojow od depresyjnych po mega ubaw staram sie o tym pamietac. Mam szczescie ze jest co wspominac. A marzyc mozesz zawsze niezaleznie od okolicznosci, nawet jak jest bardzo ciezko.

A teraz marze o tym zeby zasnac bo mecze sie juz dobre dwie godziny i obudzic sie bez zadnego bolu i choc odrobine silniejszy niz dzisiaj.

Nie mowie zebys myslala.tylko pozytywnie bo tak sie nie da. Ale.postaraj sie czasem usmiechnac, obejrzec cos milego smiesznego. Cieszyc sie z malych pierdul. Mam czesto chwile zwatpienia ale z drugiej strony jak sobie pomysle ze ta choroba mogla spotkac np. moja zone lub brata to ciesze sie ze to ja to przechodze. Ale.to co przechodzimy zrozumie tylko ktos kto to poznal na wlasnej skorze - doslownie i wprzenosni. Dlatego dobrze ze tu jestes i wyrzucasz co Tobie lezy.

Mnie takie zagladanie do przeszlosci sprawia oprocz nostalgi ogromna przyjemnosc. Zwlaszcza gdy np. uslyszr jakas piosenke ktorej bardzo dlugo nie slyszalem. Albo znajde zdjecie swojej zabawki x dziecinstwa ktora od 25 lat na oczy noe widzialem. Albo nawet jakis filmik, reklama lub program tv. Czesto w takich momentach zastanawiam sie co wtedy robilem i takie tam...

Glowa do.gory i trzymaj sie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Nie Paź 06, 2013 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cygnus
Junior
Junior


Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 18

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, też trochę tęsknię do tamtych lat. Ale było minęło i trzeba iść na przód. Gwiezdnych wrót czy McGyvera nigdy nie zapomnę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspomnień czar Love
http://joemonster.org/art/30581/Slodycze_ktore_wcinalismy_namietnie_kilkanascie_lat_temu

Donald, Turbo, Kukuruku, Visolvit i Vibovit, Dumle, gumy kulki, chipsy Chio, chrupki Ruffles (o tych dwóch to nawet zapomniałam Embarassed )
mniam Slina
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Humor W Każdej Postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group