Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Twardzina? Bardzo sie boje!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja mama reagowala tak samo jak ty
dlaczego ja a nie ona? pamietam ze wtedy mnie szlak trafial ja to slyszalam.. rozumiem ze sie martwi i w ogole ale ja sie tym zupelnie wtedy nie martwilam a ona panikowala i dodatkowo mnie stresowala szczegolnie jak widzialam ze placze i nie spi po nocach
zycie toczy sie dalej i nie ma sie co zamartwiac bo to i tak nie pomoze a moze zaszkodzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mamagosia
Junior
Junior


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 26
Skąd: Lubraniec ( rodem z Zabrza)

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Didulka. Dałaś mi do myślenia i wiesz... masz całkowitą rację. Muszę zmienić swoje nastawianie, bo Dorotka pomysli sobie że umiera, jeśli nie przestanę panikować . Pozdrowionka.
_________________
" Kiedy się miało szczęście, które się nie trafia, czyjeś ciało i ziemię całą, a zostaje tylko fotografia , to jest... to jest bardzo mało"

Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tym bardziej ze do umierania jej jeszcze daleko
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basik
Kadet
Kadet


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 42

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj mamagosia Very Happy doskonale rozumię Twój ból i to co teraz przechodzisz bo jestem w identycznej sytuacji -moja 12letnia Milenka też jest diagnozowana w kierunku twardziny...
trzymaj się dzielnie ,z całego serca życzę Wam samych dobrych wiadomości i powodzenia! Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamagosia
Junior
Junior


Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 26
Skąd: Lubraniec ( rodem z Zabrza)

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 10:07 am    Temat postu: nie taki diabeł straszny ;-) Odpowiedz z cytatem

Witaj "Basik". Fajnie że napisałaś. Ja wczoraj byłam z córką w por. dermatologicznej na kontroli. Jest dobrze, a w kazdym razie lepiej jak było. Nie pojawiają się nowe zmiany skórne ASO spadło z 940 do 400!!!
No i lekarka zmienila lek na dużo tańszy. )Do tej pory brała Piascledine300 ( 50 zł.)2razy dziennie, wystarczało na 1 tydzień. Teraz ma w zamian witaminę"E-300mg"dwa razy dziennie. Nadal bierze sterydy ale tylko 10mg. Zaczynała od 25mg. W listopadzie lezała 3 tygodnie w Łodzi, miała robione naświetlania UV. Bardzo pomogło.
Trzymajcie się. Musi być dobrze. Ja też z początku byłam przerażona, nie spałam całe noce. Moja córka mówi że bardzo chętnie popisze z Twoją córką na gadu gadu. Oto jej nr: 3550838.

Pozdrowienia dla wszystkich uzytkowników forum.
_________________
" Kiedy się miało szczęście, które się nie trafia, czyjeś ciało i ziemię całą, a zostaje tylko fotografia , to jest... to jest bardzo mało"

Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Basik
Kadet
Kadet


Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 42

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj mamagosiu tak bardzo się ucieszyłam czytając że u Was jest lepiej i tak trzymaj! Very Happy chciałabym zapytać o te naświetlania UV które pomogły Dorotce Very Happy Very Happy proszę napisz coś więcej ,moja mała cały czas bierze piascledinę z wit.E już 8m-cy a za 2 tyg. jedziemy do szpitala i chyba nie będzie lekko .trzymajcie się obie zdrowo i ciepło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamagosia bardzo się cieszę, że u Was lepiej Exclamation oby tak dalej Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dobrze ,że lepiej
będziesz pozytywniej patrzeć na świat a córce będzie lżej no i oczywiscie będzie zdrowsza.
trzymajcie się tak dalej Smile
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
dori792
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 166
Skąd: bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group