Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie? Kim jesteście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co robicie? Kim jesteście?
Jestem Uczniem.
7%
 7%  [ 19 ]
Jestem Studentem.
13%
 13%  [ 32 ]
Pracuję.
54%
 54%  [ 135 ]
Jestem Rencistą/Emerytem.
14%
 14%  [ 35 ]
Jestem Bezrobotny.
10%
 10%  [ 25 ]
Wszystkich Głosów : 246

Autor Wiadomość
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo Łukaszu w takim razie trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też Very Happy o od razu pytam: nie potrzebujesz sekretarki? Cool Wink
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolla
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Zlotow / Hamburg

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i mnie tu jeszcze nie bylo...

mam jeszcze 28 lat, w kwietniu sie to zmieni, nie mam meza ani dzieci, skonczylam budownictwo i trzy lata temu wyjechalam do Niemiec z powodu milosci, jednak zycie tak sie potoczylo, ze zostalam tu z powodu pracy. Czytalam Wasze posty, wielu z Was nie moglo ukonczyc szkol z powodu choryoby. Ja dalam rade, choc pamietam jak na uczelnie latalam z wielkimi, wykrzywionymi, kolorowymi i bolacymi lapami i stopami - wtedy lekarze leczyli mnie na alergie nieznanego pochodzenia lub odmrozenia - na przemian - takie byly poczatkowe diagnozy :-/ niezbyt trafne jak sie okazalo.... Dzis na szczescie moja choroba pozwala mi pracowac nie do konca w zawodzie ale jako inzynier. Choc bywaja dni ze ciezko sie zwlec z wara i nie jest latwo utrzymac myszke od komputera w dloni... jednak po poprawnej diagnozie i rozpoczetej kuracji wszystko ma inne barwy.
W pracy nie wiedza dokladnie co mi jest i na razie nie chce zeby wiedzieli (to mi tez zreszta doradzil moj lekarz - wspanialy czlowiek, w dodatku przystojny Smile ) bo zeby starac sie o jakies dodtkowe swiadczenia musze tu przepracowac conajmniej 5 lat wiec na razie siedze cicho i grzecznie pracuje i oby jak najdluzej Smile
I dodam jeszcze tylko, ze moim zdaniem wazne jest wyksztalcenie naukowe, lecz dobrze wyksztaltowany charakter i osobowosc czlowieka sa o wiele wazniejsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z powodu choroby musiałam tylko wybrać inny kierunek studiów i tryb Very Happy ale poza tym, wszystko ok Very Happy jak się człowiek zaweźmie, to poradzi sobie ze wszystkim Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukaszu ja rowniez Ci zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby sie wszystko udalo Wink
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biedronka999
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 174
Skąd: Lubelskie

PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm tutaj jeszcze nie pisalam Wink

Wiec tak...

Obecnie jestem uczennica drugiej klasy liceum ogolnoksztalcacego. Typowa humanistka.
Przyszlosc?
Wiele pomyslow.
Byc moze zbyt wiele Wink
Fundacja.
Praca z ludzmi i między ludzmi.
Od dziecka z roznymi dziwnymi chorobskami.
Okolo 2 roku zycia celakia, dieta bezglutenowa (zanik kosmkow jelitowych). Majac 6 lat ku ogromnemu zdziwieniu lekarzy "wyszlam" z tego. Duza lamliwosc kosci. Podobno "samo z siebie" bo w badaniach odchylen nie stwierdzono. W wieku 12 lat wypadek w domu. Lunatykujac spadlam ze schodow. Pol roku doslownie wyciagniete z zycia. 3 miesiace doswiadczyly mnie jako niewidoma, dziekujac Bogu jedynie (aż?) 3 miesiące. Miałam obrzek mozgu. Do siebie wrocilam mniej wiecej po roku czasu. Majac jakies 14 lat uraz ręki w szkole. Zaniedbanie lekarzy doprowadzilo do niedowladu prawej dloni i rozwoju przykurczu Valkmanna. W miedzy czasie zaostrzenia i nawroty niedowladu wiec konsultacje psychologiczne. W rezultacie nie wiedzieli co mi jest a reka wyzdrowiala Laughing. 15 lat ... skolioza. Bardzo powazna. Bylam doslownie przesunieta jak maszyna do pisania w pasie w lewa strone. Lekarze tez nie mieli pojecia skad to sie wzielo. Masa gorsetow, cwiczen, meczarni. Operacja wstawienia usztywniajacych metalowych pretow jest koniecznoscia na ktora moi rodzice dzieki Bogu nie wyrazili zgody i pomogla medycyna niekonwencjonalna. 2 lata temu zaczela sie ostra i przewlekla pokrzywka. Badania, kolejni lekarze rozkladajacy rece. Az w koncu kompetentna pani Alergolog, odpowiednie badania i rozpoznano kolagenoze. Przy czym na poczatku rowniez w klinice dzieciecej zignorowano przeciwciala o mianie 1:1280, mase objawow. Przy pomocy chyba reki Bozej trafilam do doskonalej Pani Profesor u ktorej aktualnie sie lecze w Lublinie. 09.02.09 jade w koncu na oddzial i wszystko sie wyjasni.
To tyle;P
_________________
Dum spiro, spero - Dopóki oddycham, mam nadzieję.
_______________________________________
Kasia. Dzieścia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedronko Droga - trzymam kciuki...Powodzenia:)Smile
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedronka999 napisał:
Przyszlosc?
Wiele pomyslow.
Byc moze zbyt wiele
Nigdy nie jest tak dużo, żeby nie mogło by więcej Smile
A tak na serio to dobrze, że Twoje plany nie ograniczają się tylko i wyłącznie do jednego pomysłu - z czasem nasze plany życiowe się zmieniają i zawsze warto miec jakiś w zapasie Smile Powodzenia w ich realizacji...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eseista
Junior
Junior


Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 17
Skąd: katowice/dania

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam lat 25...od 7 choruję, przede wszystkim mam ciężkie ataki mięśniowo-stawowe...ale to już było w innym wątku i poście...

diagnoza przypadła akurat na 3 klasę liceum (to był jeszcze stary system podstawówka 8 lat+ szkoła średnia)
skończyłem liceum ogólnokształcące, profil z poszerzonym językiem niemieckim - VIII l.o. w Katowicach, M.C.Skłodowskiej, bardziej znane jako PIK..

skończyłem liceum i miałem iść na medycynę...niestety lekarze odradzili, bo zmęczenie, bo trudny kierunek, bo ataki choroby i wysiłek...no to poszedłem na Akademię Ekonomiczną - Zarządzanie i Marketing...dziś jestem Magistrem, z jednym najlepszych wyników na roku, praca magisterska na 5 i obroniona na 5...

po studiach, razem z dziewczyną wyjechaliśmy do mojej rodziny w Danii, gdzie pracujemy w fabryce kurczaków (to znaczy takich produktów z kurczaków i mięsa) razem z moją rodziną i wieloma polakami...moja dziewczyna i rodzina na produkcji...ja - na stanowisku menadżera i PR-owca...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aga L
Senior
Senior


Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie was poznami i ja się nieco przedstawię, ze względu na chorobę i samopoczucie, brak siły i fakt ze stres bardzo łatwo obdija się w moich wynikach, miusiałam zmienić plany życiowe, w 2006 załozyłam własną firmę gastronomicza taki cofe bar ale musiałam zrezygnowac, nie dałm rady fizycznie, i teraz obecnie pracuję w Fundacji, jeste wychwoawcą w Domu Dla Dzieci, pod moją opiekąjest 14 dzieciaków z byłych domów dziecka, w wieku od 5 do 18 lat, pracuje już ponad rok, praca fajna ale tez mi ciężko, bo jest na zminy, pracuję po 12 godziń, i mam zmiany nocne i dzienne, czyli do 4 dyżurów w tygodniu, i już powoli obmyślam jak zmienić to nieco, ponieważ chcielibyśmy z męzem pozstarać się oi dziecko, a do tego potrzeba troszkę lepszych wyników, a to znów związane jest z ilością pracy,
reasumująć jestem pedagogiem terapeutą z zamiłowania mistykiem życia i dobrze mi z tym, ściskam was
_________________
Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aga L
Senior
Senior


Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie dodałam że uwielbiam gotować i jeść jeszcze bardziej i stąd był pomysł na gastronomię, Laughing
_________________
Aga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Necia1986
Kadet
Kadet


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 32

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem bezrobotna;) ale z wyboru jak narazie, zreszta praca do mnie nie przychodzi i sie nie prosi;). Zreszta jeszcze nie pracowalam. Zrobilam LO, zdałam maturke, zrobilam 2 letniego technika informatyki miedzy czasie zrobilam staz w urzedzie i uradziłam dzidzie, a teraz juz ma mała 2 latka i nadal siedzimy w domu..

Co mi sie marzy? Chcialabym znalezc cos co lubie, jakies hobby,cos w czym kier moglabym isc,uczyc sie potem pracowac. Ale jak narazie nie umiem wymyslic nic.

Moze pojde zrobic jakiegos technika prac biurowych, czy rachunkowosci, ekonomiste czy cos bo do informatyki by to pasowalo.

No i w przyszlym roku marzy mi się miec drugiego małego dzidziusia..
Choc byly to marzenia o tym przyszym roku to teraz coraz bardziej tego pragne, chyba z obawy.. nie wiem jakiej, choroby? smierci? a moze tego ze nie zdaze miec drugiego takiego slonka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jej dopiero teraz piszę ,bo znalazłam ten wątek Shocked jestem niestety bez żadnego wykształcenia ,choroba wywróciła moje życie do góry nogami i niestety nie zdążyłam skończyć nawet szkoły średniej Embarassed potem wyszłam za mąż za mojego pierwszego chłopaka ,urodziłam 2 córcie [teraz już 18 i 16 latki) i zajęłam się domem ...czasami zastanawiam się co by było gdyby ,pewnie jak każdy z nas ,ale generalnie czuję się szczęśliwą kobitką i mimo braków w wykształceniu próbuję być na czasie Very Happy Wink
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kicia, wartości ludzi nie mierzy się liczbą zdobytych świstków, tylko tym, co z sobą reprezentują...
A co do gdybania - z tego, co piszesz wnioskuję, że nie ma nad czym gdybać. Co prawda ułożyło się tak, a nie inaczej, ale chyba nie zamieniłabyś takiego scenariusza na żaden inny...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiciu miarą człowieka nie jest jego wykształcenie Exclamation
I tak jesteś najkochańszą kicią pod słońcem Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 10 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group