Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam i proszę o pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Basiu-jestes i tak dzielna kobieta i tak trzymaj Wink a zęby hm...cale zycie tez z tym walczylam siedzialam u stomatologa po 3 razy w tygodniu,jeden zab milam po kilka razy latany i tak w kolko az robily sie stany zapalne i trzeba bylo usowac w koncu powiedzialam dosc...zrobilam porzadek Very Happy juz ponad rok mecze sie z dolna szufladka(na noc wyjmuje)bo mam ciagle odgnioty i afty i poczatki byly bardzo zle bo nie umialam jesc-ale uwiez mi wszystko mozna przetrwac Wink
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tysia
Junior
Junior


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 19
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam !

Juz pisalamm w kawiarence,,ale moze to wlaściwsze miejsce, jeżeli ktos zna dobrego specjaliste w Śląskim..to poprosze o namiary,, moj, już skapitulował...a ja juz nie wiem za bardzo co ze sobą począć..
Pozdrawiam wszystkich..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tysia zapraszam tutaj http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=853
moze znajdziesz co dla siebie a ja proponuje prof Hrycka katowice ligota w przychodni i na oddziale oraz w prywatny gabinet w katowicach stawki bardzo rozsadne ja lecze się u niego od 14 lat i nie narzekam wrecz przeciwnie dla mnie jest super
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meg7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 388

PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Tysiu, ja myśle, że posłuchaj Moniki; ja się leczę we Wrocławiu, to dla Ciebie byłoby daleko i nie znaczy , że lepiej; Monika ma doświadczenie i na pewno dobrze Ci doradzi; ja za Ciebie trzymam kciuki i pisz często; dobrze że tutaj trafiłaś; ja gdyby nie Monika męczyłabym się np z lekami, a tak idę do innego lekarza i zaproponuję zmianę chociaż jednego leku; forum jest dla nas nieocenione; to jest największy specjalista, szkoda, że bez uprawnień; powodzenia, będę skrupulatnie śledzić co u Ciebie, a jak będę mogła w czymś pomóc, zawsze jestem Buziak
_________________
Sekret życia polega na tym, by robić to,
co się da, za pomocą tego, co się ma,
i tam, gdzie się jest.

Theodore Roosvelt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
olusiam03
Gość





PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Very Happy
Ja również mogę podpisać się pod słowami Moniki, ponieważ tam się leczę, może trochę krócej ale również polecić z czystym sumieniem. Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group