Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Toczeń rumieniowy układowy i wirus wątroby typu C?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dika
Junior
Junior


Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 20
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 5:49 pm    Temat postu: Toczeń rumieniowy układowy i wirus wątroby typu C? Odpowiedz z cytatem

Witam! od 7 lat mam tocznia, leczono mnie arechiną,encortonem i plaquenilem.Mam reumatyzm(stawy mnie bolą jak cholera)chorobę Reynaud'a a do tego 3 lata temu podczas wypadku i ogromu operacji zaszczepili mi wirusa wątroby typu C ! Twisted Evil Obecnie krążę między oddziałem dermatologii a zakaźnym, sęk w tym że nie wiedzą jak mnie leczyć a objawów braku leków wciąż przybywa.Leki na jedną chorobę źle działają na drugą i odwrotnie. Proszę o porady,pomoc, może ktoś się już z czymś takim spotkał! Rolling Eyes
_________________
Quod me nutrit me destruit!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisałaś o tym w poście powitalnym, nic innego niż to co ci tam odpisałam nie wymyślę, więc jeszcze raz Very Happy :
Cytat:
nie wiem czy trafiłaś już do Prometeuszy, jeśli nie to koniecznie ich odwiedź:
http://www.prometeusze.pl/
jestem też u nich na liście dyskusyjnej, raczej biernym czytelnikiem bo mam autoimmunologiczne zapalenie wątroby, a tam prawie sami wirusowcy są, ale na pewno dużo wiedzą i może oni coś podpowiedzą.
ja też mam problemy z leczeniem, bo sulfasalazyna którą biorę (na colitis) ma zdolnośc do uszkadzania wątroby, więc konflikt jest, ale na razie jakoś wątroba sobie z tym radzi.
więc nie ma sytuacji bez wyjscia, dobrzy specjaliści powinni opracować dla ciebie jakąś optymaną terapię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dika
Junior
Junior


Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 20
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki nenya, do prometeuszy już się zalogowałam i ogólnie to co robię to czekam,czekam,czekam........ale jestem optymistką i zawsze mam nadzieję,,, Laughing
_________________
Quod me nutrit me destruit!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group