Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabójczy mit Czarnobyla
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, bo czasami pojawiają się głosy że także nasze choroby to skutek wybuchu w Czarnobylu, pamiętacie Basie43, ona pisała nawet że ma chorobę popromienną Shocked i stąd jej mctł...

tymczasem nic nie potwierdza takich podejrzeń. przynajmniej z punktu widzenia renomowanych ośrodków naukowych, instytucji światowych i naukowców zajmujących się tą tematyką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak .on mi duzo mowil jeszcze ale nie pamietam wszystkiego.a w badaniach tych brali udział naukowcy polscy ... mit czarnobyla upadl...
zreszta byl podtrzymywane przez byłe ZSRR.....to było w ich interesie....
teraz w samym CZarnobylu tylko w drzewach a właściwie w liściach drzew zanajduje sie jeszcze minimalna ilośc promieniotwórczych pierwiastków , mozna tam mieszkac uprawiac ziemie ......mozna spokojnie życ .bez zadnego zagrożenia...więc promieniowanie z Czernobyla mozna między bajki włożyc....
z tego co mi wiadomo bardziej szkodliwe sa odpady radioaktywne przechowywyane w róznych, nie zawsze zgodnych z wymogami warunkach..sama elektrownia atomowa mogłaby zużyc te odpady wytwarzając okolo 1% innych odpadów .wiec zginąłby problem gromadzenia w roznych miejscach radioaktywnych śieci......
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ines
Junior
Junior


Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 10
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jakoś zaczęłam drążyć sprawę Czarnobyla... może nawet nie ze względu na choroby autoimmunologiczne, ale jakoś nie przemawia do mnie ten raport, że niby wszystko już po wybuchu jest OK...
znalazłam stronę z zupełnie innym spojrzeniem - może niekoniecznie prawdziwym, ale zawsze to relacja naoczna...

http://www.eksel.user.icpnet.pl/opowiadania/4miszmasz/czarnobyl4.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie racji jest w oby wypowiedziach
to co sie stało było naprawdę groźne , teraz będzie coraz łatwiej
ale sami ludzie tworzą cywilizację śmierci
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Doniesienia Medyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group