Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oprogramowanie, problemy z komputerem...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam Super!
jest wypasiony, darmowy, prosty jak drut i w dodatku konwertuje niemal wszystko na wszystko, mówie o plikach audio i video Wink
bardzo sobie chwalę zwłaszcza ustawienia rozdzielczości, bitratów, framów i innych porządanych detali Laughing


here you go:

http://www.erightsoft.com/SUPER.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, dzięki! Myślałem, że program jest "super", a to jego nazwa Laughing
Nie kojarzę w tej chwili, ale sprawdzę. Ważne, że freeware.

Wszystkie trailery, mat. promocyjne albo w mpg, flv, albo wmv. I kicha. Żadnego avi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie kaprysów 123 AVI2GIF z odczytem co niektórych .avi - dla oszczędności czasu przy konwertowaniu oto proste narzędzie, które w czasie "1 kliknięcia" pozwoli "przerobić" .avi na przyjazny dla 123 plik:

FourCC Code Changer



Zwykle to składnik pakietu kodeków K-Lite ---> w Tools się znajduje.

Po uruchomieniu wystarczy otworzyć pożądany .avi i w polach:

FourCC Description Code: ustawić DIVX
FourCC Used Code: DIVX

Apply i Quit.

123 otworzy bez problemu. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie możemy całkowicie usunąć Voip Bustera, co począć (oprócz córki Wink )????
_________________
Fenomen czeskich psów- kundle wyglądają jak rasowce a rasowce przypominają kundle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz córki? No cóż, zostaje jeszcze drugi syn! Laughing

Nie wiem co Ci doradzić. Nie znam tego programu, nie instalowałem, ani tym bardziej nie odinstalowywałem. Pewnie trzeba będzie pogrzebać trochę w rejestrze i "na piechotę" usunąć pozostałości. Oczywiście jeśli nie ma lub nie działa opcja odinstalowania w samym programie lub Dodaj/Usuń Programy w Panelu Sterowania Windows.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziadostwo to służy do tanich rozmów przez net , zainstalowaliśmy go grzecznościowo i już został Evil or Very Mad ręcznie to chyba wszystko próbowaliśmy a on ciągle się pojawia...
_________________
Fenomen czeskich psów- kundle wyglądają jak rasowce a rasowce przypominają kundle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no za mało wiemy, a co się nie chce odinstalowac i coś się dzieje w trakcie odistalowywania?
jeśli przez Panel Sterowania nie daje rady to ja polecam CCleaner, to taki programik do czyszczenia ze śmieci całego systemu, używam i nie narzekam, co jakiś czas trzeba przeczysicć rejestry, ciasteczka i pliki tymczasowe, a CCleaner jest prosty w obsłudze, no i oferuje również zakładkę do bezpiecznego odinstalowywaia programów.



http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19&t=88&id=1125
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nenya- i o to mi właśnie chodziło bo przez panel sterowania nic więcej się nie dało zrobić- po usunięciu i tak się pokazuje (nawet na pasku....wrrr)
A przy okazji to mogę odradzić ten program - rewelacyjny nie jest i jeszcze fiksuje przy Viście
_________________
Fenomen czeskich psów- kundle wyglądają jak rasowce a rasowce przypominają kundle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź jeszcze poprawkę na to, iz CCleaner może buntować się przy Viście. Chyba, że ta wersja już jest przystosowana.
Visty też nie znam aż tak dobrze. Wizualnie nie podoba mi się Razz

Jak na razie trzeba uważać, żeby sobie śmieci nie wcisnąć do systemu MS Vista. Jest wiele programów, które jeszcze nie są "przystosowane" do poprawnego działania w tym systemie. Warto sprawdzić przed instalacją w opisie programu.

PS. Jeśli chodzi o ręczne czyszczenie rejestru to służę wskazówkami Smile Doświadczeń własnych całkiem sporo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie nie wiem jak to jest z tą vistą,mamy na kompie dwa profile i ja swego czasu zrobiłam aktualizaje windowsa i ją mam a drugi profil nie....poza narzekaniem (użytkownika 2) to sie cieszę- np sprawdza mi błędy ortograficzne ale jako to dokładnie jest ?
A tego Voip Bustera zainstalowaliśmy bo znajomi mieli Vistę i im nie działał, zainstalowaliśmy go na profilu bez visty- działał ale teraz nic się z nim nie da zrobić...
_________________
Fenomen czeskich psów- kundle wyglądają jak rasowce a rasowce przypominają kundle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Muszę mieć jasną sytuację. Zacznijmy od początku.

1. Konfiguracja - system. Macie zainstalowaną tylko Vistę, tak? I przy starcie systemu do wyboru dwa profile użytkownika, dajmy na to Użytkownik1 z prawami administratora co ważne (hasło lub bez) i Użytkownik2 (hasło lub bez). Zanim wejdzie do systemu.

Powiedzmy coś takiego na starcie:


I teraz: faktycznie na jednym profilu zainstalowane dodatkowe programy mogą nie być aktywne na profilu drugim. I teraz zależy z jakiego profilu wyrzucaliście ów VoIP. Sęk w tym, że należy usuwać dany program z poziomu, na którym został zainstalowany. Najlepiej przez opcję UnInstall (Odinstalowanie) lub poprzez Panel Sterowania: Dodaj/Usuń programy.
Jeśli wywalaliście ręcznie, to mogły pozostać jakieś dialery i in. pozostałości, skoro jeszcze są problemy.

Mam propozycję. Sam z tego korzystam, więc będzie mi ciut łatwiej. Pobierz to: http://programy.pcworld.pl/pobierz/pc/0756.html ---> jv16 PowerTools 1.4 PL ---> i zainstaluj.

Jak już zainstalujesz, dalej pociągnę rozmowę. Wspólnymi siłami jakoś damy radę.
Aha, masz możliwość ponownego zainstalowania VoIP Bustera? Byłoby wskazane, choć może okazać się niekonieczne. Najpierw powyższe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mam
_________________
Fenomen czeskich psów- kundle wyglądają jak rasowce a rasowce przypominają kundle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstalowany? OK. Uruchom.
Po lewej stronie są takie zakładki - wchodzisz do pierwszej od góry. O ile jest to polska wersja to: Programy, jesli angielska: Registry Tool[//i]
Generalnie pierwsza od góry. Nic nie rób poza jednym: Teraz z menu Plik (File) wybierasz [i]Save List As
lub Zapisz (listę) jako - i program wyprowadza całość do pliku tekstowego. Zawartość tego pliku - listę - wklej mi tutaj, albo na priv.

Wbrew pozorom to nie takie skomplikowane, więc bez nerwów Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot takie info Wink Sąd: udostępnienie w P2P to jeszcze nie piractwo
Zostawię to jako temat otwarty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłby mi ktoś zweryfikować prawidłowość linka --> tego, bo mi wyrzuca ERROR: Please enable JavaScript., chociaż wszystko powinno śmigać bez problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group