Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ubezpieczenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olga
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 155

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam ubezpieczenie grupowe. Z indywidualnym był... problem. Norwich czy jakoś tak po wzięciu pierwszej składki- na ich koszt- wysłali mnie na badania i ... odmówili podpisania umowy, kasę oddali.
PZU chyba zaproponowali jakiś wariant senior
Allianz- coś nie był nawet wariantami zainteresowany;/
Kilka lat temu to było, a faktycznie Allianz ostatnio około dwóch lat, ale miałam już wówczas i diagnozę postawioną i wypisy w łapce;)

Kinga- powodzenia i daj znać jak Ci poszłoSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kingus!
Gdy pracowałam byłam objeta ubezpieczeniem grupowym i ubezpieczona w PZU. Ubezpieczenie obejmowało spory pakiet m.in. za leczenie szpitalne. Kiedy odeszlam z pracy , niestety dotychczasowy pakiet został uszczuplony o leczenia szpitalneJednak szybko wrocilo do normy . Koleżanki poinformowały mnie, że dla ubezpieczeń indywidualnych powstalo Stowarzyszenie przy PZU aby mozna było korzystać z rozszerzonego pakietu. Potem to Sowarzyszenie padło i powstalo nowe ale dalej kontynuuje to ubezpieczenie. Czyli ubezpieczona jestem w Stowarzyszeniu Gornosląskim przy PZU i mam spory pakiet np. za pobyt w szpitalu placą mi. Najnowsze wysokości skladek mies. 45,36, 51,84zł i 64,80
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe, czy takie stowarzyszenie jest u mnie, muszę się rozglądnąć, ale to od poniedziałku, bo teraz wszyscy sobie wolne wzięli Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martek ubezpieczyłam się w GSU PZU Życie SA właśnie Very Happy
miesięczna składka 45,36zł i też będę miała płacone za leczenie szpitalne, ale to dopiero po pół roku -karencja obowiązuje

to najlepsze co znalazłam Very Happy
siostra i szwagier też wzięli to ubezpieczenie

no i dodam jeszcze iż składki dla osób które się ubezpieczają pierwszy raz to 38,88zł bądź 41,37zł
a te co Martek napisała to do kontynuacji ubezpieczenia
my jednak zagadaliśmy z kobitką i możemy na większą stawkę Wink
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinga, fajnie ze juz masz to za sobą. Czy dobrze wybrałaś okaże sie w trakcie, wiadomo za jakiś czas.
Serdecznie pozdrawiam Very Happy
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejsze jest chyba to iż się ubezpieczyłam, bo nie miałam żadnego
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edison77
Kadet
Kadet


Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 39
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja posiadam dwa ubezpieczenia grupowe w pracy. jedno w PZU, a drugie w Commercial Union i muszę powiedzieć, że z tego w CU jestem bardzo zadowolona, bo nawet za każdy dzień pobytu w szpitalu przysługuje zwrot 50 zł, a składka m-czna zaledwie 41 zł, więc warto. jestem tam ubezpieczona już ponad 2 lata i w sumie to więcej dostałam niz wydałam. natomiast z PZU jest różnie... w każdym bądź razie jakby ktoś miał możliwość przystąpienia do CU - to polecam gorąco. wypłaty też expresowe - 2 tygodnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group