Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam serdecznie wszystkich jestem tu nowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 5:04 pm    Temat postu: Witajcie Odpowiedz z cytatem

No więc byłam dziś w szpitalu termin przyjęcia do szpitala mam na 3 lutego 2010 roku ponieważ limity im się pokończyły. Nasz narodowy fundusz zdrowia robi wszystko żebyś się gorzej poczuł. Sad

30 lutego wracam do pracy. Dostałam zaświadczenie o zdolności do pracy od P doktor chyba nie miała dzisiaj chumoru. Bo okazało się że ręki nie mam złamanej, kazałam jej się upewnić Laughing. Chyba jej się nie spodobało że rękę mam w całości i że to jednak to ja mam rację Surprised. No a z badaniami niestety muszę sobie poczekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 5:16 pm    Temat postu: Cześć wszystkim Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wpakowałam post nie tam gdzie trzeba przepraszam Sad Odebrałam wyniki podstawowych badań do pracy krew mocz RTG płuc i co norma na prześwietleniu czysto morfologia ok tylko to Ob mnie nie pokoi trochę miesiąc temu 8 teraz 3 skacze jak chce mocz ok ale czy przy podstawowym badaniu moczu wyjdą te wałeczki?

Dząsła i zęby bolą mnie nadal aż mi się płakać chce jak myje żęby teraz boli mnie cała japa łącznie czasami z policzkiem i uchem po jednej stronie ale zęby bolą mnie wszystkie. Stosowałam szałwie sachol Denposet teraz jakś zel i co nic jade na ketonalu bo mi pomaga ale ile można jeść ketonal. żnajoma poradziła mi płyn do płukania o nazwie Kin kupie może pomoże bo jeszcze trochę a się wścieknę z tymi zębami i dząsłami. Crying or Very sad


Dzisiaj bolą mnie nadgarstki i to wygląda tak jednego dnia nadgarstki drugiego dnia nogi plecy klatka albo łazi naprzemiennie łażą te bóle jak chcą i kiedy chcą. teraz nie pokoi mnie to że mam jakieś kłucia i to w operowanym biodrze po operacji tego nie było nie pokoi mnie to. Nie wiem czy mam dzwonić do pof któy mnie operował czy czekać do lutego na wyniki badań. Czasami mam ochotę wyć z bezsilności jak wilk dosłownie Crying or Very sad


Ostatnio zmieniony przez Bonia dnia Czw Gru 03, 2009 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonia zadzwoń do lekarza/lekarzy którzy Ciebie operowali, powiedz co i jak i zapytaj, co robić; do lutego przecież nie możesz się męczyć Confused

z tymi dziąsłami, to nie wiem co jeszcze można, bo już wypróbowałaś chyba wszystko możliwe...a wizyta u DOBREGO dentysty? coś doradzi?....

OB z 8 na 3 to przecież wszystko ok Smile
u mnie w badaniu ogólnym moczu wychodzą wałeczki i cała reszta, jeśli akurat są obecne Smile

jeśli chce Ci się płakać, to płacz, serio Very Happy to też pomaga Smile
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 6:55 pm    Temat postu: Dzięki Odpowiedz z cytatem

Kinga ja byłam u dentysty stwierdziła że mam zapalenie dząseł i że dząsła mi się podnoszą ale na to zapalenie nic nie dała bo nie wie na jakim to jest tle ale ogólnie nic złego się nie dzieje rozumiesz coś z tego? Bo ja już zgupiałam zapalenie i nic się nie dzieje Shocked

Myślałam już żeby zrobić sobie prywatnie prześwietlenie. Jamy ustnej i chyba jutro to zrobie. Prędzej chyba sama dojde co mi z tymi żębami jest. niż oni.

Co do Prof będę do niego jutro prawde mówiąc obawiam się trochę dzwonić bo dostane nie złą zje przepraszam za wyrazenie bo zaniedbałam termin kontroli. miałam jechać 30 listopada Tyle że musiałam wrócić do pracy i dochodzi kwestia finansowa sama wiesz jak to jest jak jedziesz prywatnie. Ja jeżdze do Poznania do Otwocka mam 450 kilometrów i musiała bym liczyć 2 dni dojazd na drugi dzień kontrola dlatego jeżdze do Poznania prywatnie mam blizej do Otwocka nawet gdybym chciała pojechać nie dam rady zwolnienie i urlop mi się skończyły. Jednym słowem klops. Sad A wiem że jak zadzwonie do Prof to będzie że mam przyjechać i bez dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale coś musi być ważniejsze.... ochrzanu nie dostaniesz raczej hihi a jak tak to, to to będzie opiernicz dla Twojego dobra (mi takie tylko na zdrowie wyszły Twisted Evil i jestem wdzięczna jednemu ortopedzie właśnie za te "zje...by") Mr. Green

musisz jakoś sobie to ułożyć i wybrać porę kiedy najlepiej tam jechać, by z pracą nie kolidowało i z resztą Smile

nie masz tam innego dentysty znającego się na rzeczy?
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonia jest taki specjalista który zajmuje się tylko chorobami dziąseł i śluzówki w jamie ustnej,swego czasu miałam tam skierowanie ale nie poszłam.On zna się na kolagenozach.Pracuje zazwyczaj w klinikach chirurgi szczękowej.Zapytaj o to swojego stomatologa i niech da Ci skierowanie. Very Happy
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 8:09 pm    Temat postu: Szybko odpisujesz Kinga dzięki Odpowiedz z cytatem

Znajoma dała mi namiary na dobrą dentystkę ponoć jest rewelacyjna tyle że przyjmuje tylko prywatnie. No nic umówie się bo już wścieklizny Evil or Very Mad dostaje może ona coś poradzi. Mam nadzieje że z tymi dząsłami to nic poważnego nie jest No i trzymaj za mnie kciuki bo jutro dzwonię do Prof i ucho mi napewno spuchnie, nie mówiąc o bólu głowy oj nasłucham się że chej. Tym bardziej że jednom zje już dostałam 3 miesiące po operacji na kontroli. Bo przez nie uwage mojego znajomego rehabilitanta doszło by do ponownego wywichnięcia operowanego biodra.
Na szczęście nic się nie stało skończyło się na strachu i grozbie Prof że jeszcze 1 taki numer i każe mi spowrotem do kliniki wracać i będzie mnie miał na oku. Bo za bardzo rozrabiam.


Kinga a tak z ciekawości napisz mi trochę o sobie jak to było z Twoim biodrem. Ile jesteś po endo a tak w ogóle to wejdz na strone
www.forumbioderko.pl I napisz nam trochę o sobie


Na
pewno o to zapytam u nas jest poradnia chirurgi szczękowej napewno taki specjalista powinien być dzięki wielkie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś wchodziłam na to forum i patrzyłam, ale coś mi tam nie pasowało...może raz jeszcze kiedyś zajrzę i napiszę, ale na to potrzeba czasu Wink

dzięki Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 8:47 pm    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

Kinga a co Ci nie pasowało? Na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 9:02 pm    Temat postu: Re: hej Odpowiedz z cytatem

Bonia napisał:
Kinga a co Ci nie pasowało? Na forum


nie wiem.. hmm
jak dla mnie troszkę zbyt chaotyczne i ten kolor mnie strasznie irytuje Embarassed
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 9:47 pm    Temat postu: Kinga Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szczerą odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:03 pm    Temat postu: Re: Kinga Odpowiedz z cytatem

Bonia napisał:
Dzięki za szczerą odpowiedz Very Happy


proszę bardzo, mam nadzieję że nie uraziłam....

no i zarejestrowałam się, i skrobnęłam przywitanie już Cool
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie ja się tak szybko nie obrazam a każde doświadczenie każda nowa osoba są mile widziane na forum bioderko Very Happy. Ja dzięki waszemu forum poznałam wspaniałych ludzi i może szybciej dojde co mi jest Surprised Jeśli okaże się że to toczeń to dzięki waszym doświadczeniom i z tego co czytam wiem że można z tym żyć.

A chwilke załamania miałam gdy neurolog żucił to może być toczeń trochę czytałam na innych stronach no i załamanka byłaby totalna bo informacje tam zawarte optynizmem nie napawają.

A dzięki temu ze trafiłam na wasze forum patrze troche bardziej optymistycznie na sprawę przynajmniej wiem że nie jestem sama. I te doświadczenia i informacje są dla mnie bardzo cenne. Bo pochodzą od was którzy się z tą chorobą zmagacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego też jednak postanowiłam tam napisać Smile
może ktoś skorzysta z moich "przeżyć" Laughing a było tego trochę z biodrami Smile

ale to już po weekendzie (szkoła) albo jeszcze dłużej (bo 7 mam termin w klinice) Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:53 pm    Temat postu: Trzymam Kciuki Kinga Odpowiedz z cytatem

Żeby badania w klinice wyszły dobrze bo domyślam się że na badania jedziesz mam nadzieje że będzie dobrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group