Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ANA 2 + a ANA 3 -. Zespół antyfosfolipidowy

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarysienkaS
Junior
Junior


Dołączył: 26 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 11:24 am    Temat postu: ANA 2 + a ANA 3 -. Zespół antyfosfolipidowy Odpowiedz z cytatem

Witam
Pod koniec listopada miałam robione ANA (1:640) i ANA 2 (1:1280). Teraz wykonano mi badania ANA 3 i wyszło wszystko ujemne (-).
BLOT ANA/ENA ujemny
RNP68 - RNPA - RNPC -
SmB - SmD - Ro/SS-A (60) -
Ro/SS-A (52) - La/SS-B - Rib-P - PCNA - CENP-B -
Scl70 - Jo-1 - Histon - dsDNA -

Czy w tych wynikach są też badania na zespół antyfosfolipidowy? Czy muszę czekać jeszcze na kolejne wyniki?
Czy możecie mi wytłumaczyć dlaczego ana i ana 2 wyszły mi dodatnie ana 3 ujemne?

masz już swoj własny wątek , tam powinnaś zadawać pytania , na temat swoich wyników , i tego co się u Ciebie dzieje - Twój wątek http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?p=255026&highlight=#255026 /m
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group