Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

STRONA I FORUM PRZENIOSIONE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sty 25, 2005 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tamtym serwerze nie moge nic zrobic bo poprostu nie mam tam dostepu.

Dziwi mnie tylko postawa Pani Agnieszki bo przeciez to jej strona i ona powinna decydowac co z nia ma sie dziac, a nie jakis tam "Pan"

Ktos niszczy jej prace i to co stworzyla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iwona
Junior
Junior


Dołączył: 06 Lis 2003
Posty: 27
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Sty 26, 2005 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą Piotrze. Wbrew temu, co wcześniej mówiła pani Agnieszka, to jej bierność, a nie nasza aktywność, może doprowadzic do zniszczenia tego co wcześniej osiągnęła. Jak tak dalej pójdzie, to wielu zdezorientowanych i zniechęconych ludzi przestanie zagladać na strone fundacji, a do naszej strony, bez informacji nie dotrze. Szkoda tego wszystkiego...

pozdrawiam

Iwona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwona
Junior
Junior


Dołączył: 06 Lis 2003
Posty: 27
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Sty 26, 2005 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą chciałam zamieścić nowy post, apel do Pani Agnieszki na poprzednim serwerze forum o treści:
"Pani Agnieszko,
prosze podjąć w końcu jakieś decyzje. Nadal nic się nie dzieje, a nawet jest gorzej, nie można zamieścić nowych postów, ktoś wprowadził cenzurę i decyduje o tym, czy dany autor moze pisać... Miało być przekierowanie na nowa stronę forum i nie ma (a nawet linki w tresci postów sa usuwane). Jesteśmy coraz bardziej zdezorientowani (my starzy bywalcy forum, a co mówić o nowych?). Proszę nie pozwolić zniszczyć zapału ludzi, którym jeszcze się coś chce robić i swojej pracy (o której Pani tak wiele mówiła).

Pozdrawiam

Iwona"

Niestety jest to nie możliwe. Pojawia się jakiś komunikat o błedzie ogólnym i koniec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 26, 2005 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha
Iwona, udało ci się i to nie raz!
bo właśnie tak działa tamto forum, błędy, błędy, błędy
wczoraj webmaster tam grasował, kasował i zmieniał nasze posty, ale żeby się wziąść za naprawę skryptu to już nie!

wygląda na to, że posty się tam ukazują mimo komunikatów o błędzie, ale jak długo tam będą to już zalezy od szybkiej ręki webmastera Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Czw Sty 27, 2005 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi sie podoba sformulowanie:
Cytat:
ktoś wprowadził cenzurę
dosadnosc slow w tym wypadku jest zrozumiala, choc pewnie i tym razem nie doczekamy sie odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fundacja Motyl
Gość





PostWysłany: Pią Sty 28, 2005 10:33 pm    Temat postu: Do Piotra Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę Pana Piotra o podanie mi swojego maila.
Może być na forum , albo mailem wszystko jedno , bardzo pilnie.
Nr gadu gadu zapisałam na kartce i posiałam ale moje gg to 1163062
Muszę ustalić wszystkie szczegóły co dalej zrobimy , wstrzymywałam się bo chciałam się spotkać ale musimy to zrobić zaocznie.
Muszę wysłać do Piotra mailem pełnomocnictwo do reprezentowania Fundacji w tych sprawach , aby jeśli nadal ma na to ochotę mógł odpowiednio działać.
Czekam i pozdrawiam wszystkich
Agnieszka Gronert
Powrót do góry
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Agnieszko moj mail to: piotr@of.pl gg: 27736 tel. 501589948 fax: (32) 2629115 (fax cos ostatnio ma problemy Smile

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fundacja Motyl
Gość





PostWysłany: Wto Lut 01, 2005 11:34 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki , jutro wysyłam , jednocześnie mam do wszystkich wielką wielką prośbę.
Ostatnio na forum był bardzo smutny post . Wielu z Was potraktowało go w sposób conajmniej dziwny. Pani która do nas napisała była zmartwiona sytuacją swojego brata-kuzyna.Niektórzy przyjeli ten list z agresją. Mam prośbę wszyscy jestesmy tu po to aby sobie pomóc , aby wymienić się doswiadczeniami , aby coś wspólnie zdziałać w tak ważnej dla nas sprawie.
Nie negujmy tego co inni piszą w swojej wielkiej rozpaczy i bezsilności.
Dziś otrzymałam informację , że ta Pani tak przeżyła Waszą agresję , że nie jest w stanie normalnie funkcjonować . Przecież ta strona , to forum nie jest po to aby sobie cukrzyć , ale po to aby pomóc niezaleznie od sytuacji . Wiem ze dla nas takie posty są bardzo stresujące , dobrze to wiem , ale przecież ona zwróciła się do nas o pomoc psychiczną , nie dość że jej nie dostała to dostała od nas kopa.
Proszę zanim cokolwiek napiszecie 5 razy zastanówcie się co , bo bardzo łatwo można kogoś zranić , a nawet jednym słowem zniszczyć.
Jesteśmy wszyscy w takiej samej sytuacji, dlatego do nas napisała.
Dziękuję
Agnieszka Gronert
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytalam tego posta bo bardzo mnie to zbulwersowalo...........nie znalazlam tam nic nagannego.........byly tylko 2 odpowiedzi ......
jedna z podaniem kliniki gdzie powinni szukac pomocy
druga...wpolczujaca i lekko naganna ze tak dlugo zwlekaja z szukaniem pomocy.....
nie wqiem ........moze byly inne i zostaly wykasowane ?.....to jeszcze jeden przyklad na zle dzialanie forum.....
Albo ja jestem az tak gruboskorna .....albo ktos stwarza niepotrzebne komplikacje .....
............zaznaczam ze pare razy bylam w podobnej sytuacji.....gdzie lekarze nie dawali szans na przezycie najblizszych dni.......coz przyzwyczailam sie.....3 tygodnie temu umarla moja najlepsza kolezanka.....jest mi strasznie przykro........walczyla z toczniem 10 lat ....
......wierzcie w stanie krytycznym byla juz 6 lat temu.....tyle lekarze jej podarowali zycia........
Dobrze ze ktos walczy o najblizszych........lecz nie robmy z tego tragedii jezeli np. wiekszosc nie odpisze .....czasami nie potrafimy pomoc......a slowa otuchy w tym przypadku sa zbedne......wazne jest dzialanie........jak nie potrafie pomoc to sie nie odzywam......
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Proszę zanim cokolwiek napiszecie 5 razy zastanówcie się co


i właśnie zastanawiam się kilka dni nad odpowiedzią, bo za cholerę nie mogę dojść o co właściwie chodzi...

bo przychodzi mi do głowy tylko to, że to znaczna przesada, a nie chciałabym pogarszać samopoczucia autorki tamtego postu, ani autorki tego apelu.

jeśli mówimy o poście o marcelu to tam faktycznie są tylko dwie odpowiedzi i żadnej nie nazwałabym "agresywną" czy "dającą kopa", z tego co zauważyłam nie było ich więcej, nic nikt nie kasował, ani nie zmieniał - dlatego chyba apel powinien mówić raczej o braku reakcji...
chyba, że jest jeszcze jakiś inny wątek, który przeoczyłam. bo faktycznie w przeszłości zdarzały się posty dość ostre i może czasami obraźliwe, ale jesteśmy tylko ludźmi, a sieć i pozorna anonimowość sprzyjają rozluźnieniu hamulców i łatwo "coś chlapnąć" nieprzemyślanego.

a wszystko to wynikać może w dużej mierze z CHAOSU z dwoma forami, ja nie wyrabiam po prostu. wiele rzeczy umyka tym którzy zaglądają tylko tu, a ci którzy nie potrafią trafić tutaj także wiele tracą...

i tu jeszcze raz widać zalety forum z moderatorami. już nie wspominając że od czasu przenosin znikł człowiek który seryjnie umieszczał anonimowe posty, w których sam ze sobą dyskutował, obrażał bądź podszywał się pod innych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze ze sie odezwalas bo maprawde zaczelam juz myslec o sobie jako o potworze bez uczuc........
Myslalam ze tylko ja nie rozumiem o co chodzi ........czy brak odpowiedzi moze byc obrazliwy......nie sadze.....
Czy mamy kogos pocieszac bo umiescil posta.......mysle ze sytuacja z Marcelem jest dosyc skomplikowana.....ja nie wiem jak pocieszyc autorke wiec wole sie nie odzywac......czy to zle.............czy mamy pocieszac kogos tylko dla zasady.......nie wiem czy to o to chodzi.....mysle ze reakcja byla prawidlowa .....a pocieszanie w takiej sytuacji niczego nie zmieni.......
nie jest to powod aby tak napadac na nas.
Rzeczywiscie byl kiedys gosc ktory robil sobie zarty z najbardziej powaznych spraw.......mamy robic to samo........
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myslalam, ze tylko ja nie moglam odkryc o co Pani Agnieszce chodzilo...
niby ten post byl jasny,
ktos z nas mial sie poczuc niezrecznie,mial sie poczuc winnym,
tak sie tez stalo,
tylko, ze brak precyzji w doborze slow wine nam wszystkim narzucil automatycznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam 2 odpowiedzi i nic obrażliwego w nich nie widzę. Naprawdę nie wiem o co chodzi Shocked
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lut 08, 2005 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie jak przeciagnac nowych ludzi .....ktorzy rejestruja sie na starym forum .......nieswiadomie........
Ciekawe gdyby wiedzieli o naszej stronie czy rownie chetnie rejestrowaliby sie na starym forum?...ale nie wiedza o naszej stronie ......jak ich zachecic ? i jak dac mozliwosc wyboru......niech sami zadecyduja .......
Probowalam podac nazwe strony co niektorym ludziom.....niestety nie udalo sie...moge napisac.......ale nie jest to rejestrowane a nazwa strony po prostu jest kodowana.......szkoda ........mysle ze duzo wartosciowych ludzi nie jest tego swiadomych.....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Czw Lut 10, 2005 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko,
miejmy nadzieje, ze sytuacja niebawem zostanie rozwiazana,
pomimo tego, ze -jak latwo zauwazyc wchodzac na stare forum- trwaja wzmozone prace nad przywroceniem jego swietnosci...
juz zmieniono szate graficzna,
hmm... kolor to chyba kaczy zolty Very Happy
wiec nie zanosi sie na to, by istanialo tylko jedno forum...
by byl jeden ład i porzadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group