Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stare forum - reaktywacja?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 1:32 pm    Temat postu: Stare forum - reaktywacja? Odpowiedz z cytatem

Webmaster się ocknął (po kilkumiesięcznej przerwie i 2 tygodniach od awarii) i ożywił strone i stare forum, zatem są teraz dwa jednocześnie, przy czym na starym webmaster teraz się czai i kasuje moje posty Shocked
Zablokował tez Piotrka...
no i nie odbiera telefonów.

Chyba traktuje nas jak rasowych hackerów Laughing

najsmutniejsze że ludzie nie wiedzą co się dzieje i wchodzą tam, zamiast czytać nowe wieści i posty z okresu przerwy światecznej, które zamieściliście tutaj.

chyba mamy problem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.........wybaczcie .....ale gdzie oni byli .......spali snem zimowym czy co?
jak wszystko padlo przed swietami to gdzie ktos byl ......nikogo nie bylo i nie uslyszelismy ze cos jeszcze z tego bedzie .......teraz sie obudzili.......
teraz.....jak wzieliscie wszystko w swoje rece i pokazaliscie ze mozna.....ze trzeba chciec........
Jestem z wami ale nie wiem jak pomoc...ogloscie to na forum .niech wszyscy przeczytaja ...tutaj sa wszyscy ci ktorym zalezalo na tym co sie dzialo.......
Fundacja?.......odkad zaczelam tam zagladac nic nowego nie wyczytalam ........martwa cisza ze strony wladz...robcie swoje......a tamci niech sie wypchaja.....gdzie byli w grudniu .........
z nowym rokiem .........nowy zapal .......nie to nie dla mnie goscie ktorzy robia co im sie podoba ......wysmiewaja wszystko i wszystkich .......Piotrek ty sobie z tym poradziles ......moze ktos zna prawo na tyle zeby to zalatwic tak jak trzeba.......
Jestescie super.....i tak niech zostanie
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylam na starej stronie .....nic sie tam nie zmienilo
w kolko ktos pyta o to samo..... odzywaja sie goscie........niepodpisani
totalny chaos.....pozdrowionka od fundacji.......
na temat dzialalnosci strony nie da sie wypowiedziec......temat zablokowany......ani slowa na temat nowej strony .....nic tamta stara nie odpowiada mi wcale......znajomo powialo nuda i glupawymi powtorzeniami goscia.....
.....ostro? szlag mnie trafia .....gdzie w tym wszystkim jestesmy my ?
..a moze fundacja dziala dla siebie a nie dla nas?????Monika

napisalam co o tym mysle na tamtym forum......posypia sie gromy na moja glowe ...trudno......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj tez skasowal, choc bylam wyjatkowo uprzejma i zyczylam mu milych snow...

ale cos z tamtym forum jest nie tak, gdy tam wchodze zawiesza mi sie program, w ktorym pracuje (dzialajacy w trybie MS DOS), a zamykajac go przez tzw. trzech kroli (Ctrl+Alt+Delete) trace wszystkie niezapisane informacje...

mam wobec tego pewne watpliwosci, ze to jest osoba odpowiedzialna za poprzednie wlamanie, choc moge sie mylic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie, to jest faktyczny oficjalny administrator strony fundacji i od wadz fundacji zależy czy będzie możliwe zarządzanie stroną przez Piotra, który jak widać zareagował szybko i sprawnie, a nagle okazuje się że także nielegalnie Shocked
zatem nie pozostaje chyba nic innego jak oczekiwanie na jasną decyzję p.Prezes, bo w chwili obecnej informacje o zgodzie fundacji na przeniesienie strony mamy sprzeczne...
po prostu trzeba jakos formalnie to załatwić.

a szczerze mówiąc to jest zniechęcające jak cholera, bo wychodzimy na podstępnych hackerów i złośliwych przechwytaczy stron internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez to jakis absurd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz. Nic dodac nic ujac. POLSKA!

Chyba ktos bardzo sie uniosl... no coz tak to bywa jak sie jest niedouczony to pozostaje tylko bronic honoru...

Tylko ze w oczach kogos kto sie na tym zna to nie wiele daje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iwona
Junior
Junior


Dołączył: 06 Lis 2003
Posty: 27
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani,

to co robicie jest wspaniałe. A na stronie fundacji rzeczywiście się nic nie działo. Żadnych aktualnych informacji. Od 2003 r. Fundacja jest przyjmowana w poczet organizacji miedzynarodowej i co? Mamy rok 2005! W miedzyczasie wycofano ze sprzedazy VIOOX (lek przeciwbólowy nowej generacji często stosowany w chorobach reumatologiczny) i co nic, zadnej istotnej informacji. To tylko nieliczne przykłady...A może powiniście zacząć działać samodzielnie. Nie musi to być fundacja, a np. stowarzyszenie. Łatwiejsza procedura ... Tylko ludzie, którzy czegoś bardzo chcą, a do takich Was zaliczam rzeczywiście mogą robić cos dobrze...

Iwona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy
Też napisałam swoje trzy grosze. Czy mój post też zniknie jak kamfora. Czy może będzie odzew Wink
Pozdrawiam



cytuję:"Dzień Dobry!
Wszystko to fajnie co pisze w tej chwili Webmaster. Podpisanie umowy , czyli takową miał a nie wywiązywał się z niej???
Widzę sporo pokasowanych postów przez Niego (np.Neny, Piotrka) a dlaczego nie kasował tych wcześniejszch, które nas obrażały, nas ciężko chorych ludzi?????? (Motylki wiecie o jakich postach piszę)
Chyba Webmaster zapomniał dla kogo ta strona powstała , a forum przede wszystkim. Nie chcę prorokować ale np. brak możliwości wejścia na forum może doprowadzić chorą osobę w stres , a potem i zaostrzenia choroby Może nastapic depresja
Zresztą nie raz pisałam: "zdrowy nie zrozumie chorego"
Pozdrawiam"
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ich tak objechalam ze. mysle ze nie mam po co tam zagladac......nie wiem czy nawet chce...
widze ze gosc dalej tam grasuje........to nie na moje nerwy .....tym bardziej ze za 6 dni ide do szpitala...i juz jestem nerwowa...
......wytknelam im wszystko co mi sie nie podobalo dzalalnosc...... chaos... a wlasciwie brak dzialalnosci...no coz jak nie bedzie porozumienia i coolo ktory kieruje ta strona nadal tam bedzie......po prostu......zylam kiedys bez fundacji i forum ...bede zyla dalej......
tytylko troche mi szkoda
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie wlasnie zarejestrowalem dla nas wspaniala domene na ktora mozna podpiac nasza strone www.toczen.pl

Jutro ksiegowa zrobi za nia przelew (bo dzisiaj juz nie zdazyla) i juz moze forum lub jakas tymczasowa strona zostac pod ta domene podpieta. Mysle ze to dobre na poczatek. Wiele chorych napewno nie jeden raz swoje poszukiwania o toczniu zaczynalo od wpisania www.toczen.pl - ta domena jest juz wasza Smile no i moja tez Smile - czyli nasza!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no normalnie rozwalaja mnie teksty tego Pana z tamtego forum:

"Wiem, że jesteście chorzy - przykro mi, ale to nie zmienia sytuacji, że wtrącacie się w nie swoje sprawy.

Czy wyobrażacie sobie sytuację, że na drodze stoii samochód, którego od dwóch tygodni nikt nie używa, ktoś wybił szybę itp. Czy to oznacza, że należy go ukraść? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

Nie chcę być złośliwy ale to co napisał Martek jest śmieszne, bo skąd ta osoba może wiedzieć jaką umowę mamy podpisaną z Fundacją i czy takowa wogóle istnieje.

Sytuacja w grudniu była spowodowana tym iż osoba zajmująca się fundacją miała bardzo poważne problemy związane z chorobą, na którą Wy chorujecie, więc to Wy powinniście ją najlepiej zrozumieć.

Nie mam zamiaru więcej się tłumaczyć czy wyjaśniać, w chwili obecnej jest to jedyna strona fundacji i dopóki zarząd nie zmieni decyzji nigdzie jej nie przeniesiemy. Co nie znaczy, że jesteśmy zagorzałymi
przeciwnikami zorganizowania osoby do administracji stroną.

Serdecznie Pozdrawiam"


Ciekawe jest uzycie sformulowania "WY" - gorszy gatunek - "CHORY"

Wie ze jestesmy chorzy... nie ma zielonego pojecia o czym mowi. Jak mnie wkurza takie gadanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście właściwie nigdy bliżej nie interesowałam się działalnością fundacji, wystarczał mi sporadyczny kontakt z ludźmi na forum.
Ale mimo wszystko wydaje mi się że Fundacja zrobiła dużo dobrego dla społeczności osób chorych (nie tylko na toczeń), nie negujmy i nie potępiajmy teraz całokształtu działalności, w końcu tak naprawdę nie wiadomo co jest przyczyną "zwolnienia obrotów" w ostatnim okresie.

Jasne jest, że najlepiej żeby w działalnośc fundacji, strony i forum zaangażowani byli sami zainteresowani. W końcu poprawne funkcjonowanie leży w interesie samych użytkowników. Nikt za was, czy za nas tego nie dopilnuje i nic nie zrobi się samo. Ja tam mogę być jedynie Honorowym Motylem, i nie mogę obiecać, że będę tu stale i niezmiennie. Jestem teraz i dopóki starczy mi sił i cierpliwości.

Dzięki temu, że pojawia się tu Piotrek-profesjonalista, nie jesteśmy skazani na bierność i bezradność. No i trzeba się modlić, żeby mu szybko się nie odechciało!

toczen.pl? pięknie czyż nie? im prościej tym łatwiej namierzyć w sieci, może dzięki temu wpadnie ktoś nowy, niesfrustrowany i ze świeżymi pomysłami?

PS. Piotrze - co za przelew? Skąd kasa? Zrzutka jakaś będzie, czy jak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja proponuje:
1. zalozyc wlasna strone na toczen.pl (bo na razie sie tulamy jak te sieroty biedne aaaaaaaa)
2. w przyszlosci zalozyc wlasna fundacje (a co- podzielimy sie zadaniami)
3. (takie mam wrazenie, ze powinno byc 3, ale jakos nie przychodzi mi nic do glowy Rolling Eyes )- no nie przejmowac sie gosciem (tzn tym panem) bo i po co Twisted Evil. najwazniejsze chyba to, ze przetrwalismy probe- jestesmy razem, jestesmy grupa (wzruszylam sie)- a to chyba cos!!! AVE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 03, 2005 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooo, ciśnienie mi skoczyło po ostatnim poście webmastera, już pomijając fakt że natychmiast zamyka wątki w których można by mu odpowiedzieć - wybiera opcje autorytarną "bez dyskusji", co świadczy o braku szacunku!

i jakie 2 tygodnie, w jakim grudniu, na litość! od początku bez moderatora, od kilku miesięcy cisza np. na zapytania w dziale technicznym o funkcjonowanie forum, o ostatnią aktualizację strony też lepiej nie pytać...

"wtrącamy się w nie swoje sprawy"??? a czyje to są sprawy jak nie członków fundacji i użytkowników forum?

no i jak mówiłam wcześniej - czuję się dotknięta, bo wyszło że jednak jesteśmy złodziejami pospolitymi...

Oooooprrrfr! musiałam sobie westchnąć by odreagować! Bo rzeczywiście obelgi i szarpanie się z "webmasterm" to stres który jest mi teraz potrzebny jak cholera, i wam pewnie też...

Laleczka. Założenie fundacji, czy stowarzyszenia to nie jest prosta i szybka sprawa. Chodziło tylko o uratowanie postów przed zagadą, a wyszło że trzeba uciekać i szukać całkiem nowego miejsca. Ech nie podoba mi się to.
W odróżnieniu od twojej końcowej wzaruszającej uwagi - tak, tak, proponuję zbiorowy uścisk Very Happy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group