Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Włosy!!! - nadmiar ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania__32
Super senior
Super senior


Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 84
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie najlepszy na te wloski jest hmm nie wiem jak to napisac bo nie wiem jak sie to nazywa.Kupilam to z maszynka do golenia dla kobiet i to juz tam bylo .Wyglada jak grubszy dlugopis i przeznaczony jest do golenia twarzy,ale mozna usowac nim wloski z calego ciala.To lepsze niz zyletka, ktora wzmacnia tylko cebulki.A po zabiegu tym urzadzeniem ma sie spokoj 4 tygodnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i tak wolę swój kremik, bo daje świetne efekty. Wody utlenionej próbowałam - efekt zerowy, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 224
Skąd: zabrze

PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu jak sobie przypomnisz nazwe tego wspanialego urzadzenia to daj znac Smile
_________________
zdrowie to nie wszystko ale wszystko bez zdrowia jest niczym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupiłam i wypróbowałam ten kremik Exclamation rewelacja Exclamation Exclamation Exclamation zamiast czarnych mam blond włoski na łapkach Laughing

woda utleniona taka z apteki nie działa, ale czytałam że to musi być taka ze sklepu fryzjerskiego/kosmetycznego
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 224
Skąd: zabrze

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde ja rowniez chcialam sobie kupic ten krem ale no w zadnej aptece go nie ma !!! nie wiem skad mam go zwiąść Musze chyba objechac jeszcze apteki w katowicach Mysle ze napewno bedzie skuteczny juz druga osoba to potwierdzila Smile
_________________
zdrowie to nie wszystko ale wszystko bez zdrowia jest niczym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi go siostra kupiła w sklepie kosmetycznym, można też przez internet zamówić
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szarlotka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 639
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech, my kobiety to jak prawdziwi rolnicy- tam gdzie ma rosnąć to nie rośnie, tam gdzie nie ma tam wyrasta.. tu wmasować, tam szorowac..ech... a jak się coś zaniedba to od razu widać "efekt' No ale "być kobietą, być kobietą..." Laughing Jeśli chodzi o niechciane włoski to świetnie radzę sobie z nimi woskiem do depilacji- rozgrzać, przykleić, oderwać (ałaa;) i gotowe. Ból sekundowy do przeżycia.. polecam firmy Tanita- tanie i dobre!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
unhappyy/happyy?
Senior
Senior


Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 56
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... a mi po zwykłej wodzie utlenionej z apteki woski robią się koloru blond... oczywiście te na rączkach... na wąsy i brode nic nie działało... ale na szczęście już wypadły... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 27 Lis 2003
Posty: 138
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj poszukac kermu w internecie jak kupowałam przez interenet rok temu a w tym zamowiląm w sklepie Natura, czekam juz ponad tydzień na dostawe ale mam nadzieje ze dzis w końcu kupie go bo za tydzień wesle i moje łapki musza jako tako wyglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martita
Junior
Junior


Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Krotoszyn

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mam ten problem Confused Confused wloski wszedzie twarz wyglada najgorzej ta brodka i wasy jak u hitlera Confused Confused polika zarasniete ojj ojjj brzuszek caaale plecy barki ramiona ohyda Confused Confused

Mi depilacja nic niepomaga Od pewnego czasu szoruje porosnioete miejsca szorstka mujka do kapania z welokien to sparwia ze wloski na twarzy sa mniej widoczne i pooooowoli znikaja ale to bardzo pooowoli.
wszedzie wyrastaja a na glowie niechca rosnac Garsciami wyciagam czsami Sad Sad ale coz... ZYCIE.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga napisał:
kupiłam i wypróbowałam ten kremik Exclamation rewelacja Exclamation Exclamation Exclamation zamiast czarnych mam blond włoski na łapkach Laughing

woda utleniona taka z apteki nie działa, ale czytałam że to musi być taka ze sklepu fryzjerskiego/kosmetycznego


Już dawno mówiłam, że ten krem jest super Very Happy I jaki wydajny! Ja swój mam już prawie 1,5 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o moje niepotrzebne/nietypowe owłosienie to chyba przebiję wszystkich/wszystkie- włosy wyrastają mi... między brwiami a skroniami, i na dodatek coraz bardziej je widać (początkowo wyglądało to jak "przedłużenie brwi", teraz brwi i skronie "połączyły się"...
To że zarost mi się zagęścił- nie ma problemu (chociaż jak się wieczorem ogolę to rano już mnie drapie), że rosną na plecach, brzuchu, rękach- przeżyję, ale w takim miejscu to lekka przesada...
Dobrze że po zmniejszeniu dawki to owłosienie powinno zaniknąć bo bym wyglądał jak wilkołak Smile...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie Smile
rosną tam gdzie nie trzeba Wink
pod kolanami na przykład
właśnie oglądam pięty i dlonie , tylko patrzeć jak kaktus wyrośnie Laughing
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
psylle
Kadet
Kadet


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: zachód

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natrafiłam na ten temat i z grubsza przejrzałam. Widzę, że chyba nikt nie poruszył tematu krokosza barwierskiego jako naturalnego depilatora (różnych miejsc na ciele Wink ) więc umieszczam poniżej kilka ciekawostek (z różnych forumów), może komuś się przydadzą.

"Z pomocą kobietom przychodzi indyjska kosmetyka naturalna, oferując krokosz barwierski (Carthamus tinctorius) zwany w sanskrycie kusumbha, a w hindi kusum. Jest to roślina zielona o kwiatach rurkowatych czerwonych lub pomarańczowych, uprawiana od wieków w celach przemysłowych jako roślina barwierska i oleista. Występuje od Indii po Azję Mniejszą oraz w rejonie Morza Śródziemnego.
Olej z krokosza barwierskiego - olej o mocnym, złoto-żółtym zabarwieniu, otrzymywany z tłoczonych na zimno nasion krokosza barwierskiego. Zawiera 60-80% kwasu oleinowego(najwyższy procent tegoż kwasu jaki zawarty jest w oleju roślinnym), 6% kwasu palmitynowego 2-3% kwasu stearynowego, 0,5% kwasu linolenowego, 0,5% kwasu arachinowego. Jest bogaty w witaminy A i E. Stosowany jest jako czysty olejek do ciała, jako dodatek w kosmetykach przeznaczonych dla skóry tłustej z trądzikiem, mieszanej (z tendencją do tłustej), a także przy skórze ze skłonnością do stanów zapalnych.
Trzynastowieczny traktat seksuologiczny Wink Kamaratnam autorstwa Nitjanathasiddhy w części opisującej środki upiększające zaleca olej krokoszowy jako skuteczny, całkowicie bezpieczny epilator, czyli środek niszczący mieszki włosowe, w których tkwią włosy.
Z czasem praktyczna wiedza o działaniu oleju zaginęła i dopiero współcześnie odkryto na nowo jego niezwykłą właściwość. Odkrycie zawdzięczamy emerytowanemu dziekanowi Wydziału Medycyny Indyjskiej na Uniwersytecie Hinduskim w Benares, ajurwedyjskiemu lekarzowi P.V. Sharmie oraz byłemu wykładowcy botaniki w College'u im. św. Ksawerego w Mumbaiu, profesorowi P.V. Bolę i przyrodniczce K.B. Patkar, którzy w końcu dwudziestego wieku odczytali spisane w sanskrycie receptury.

Zewnętrznie stosowany olej krokoszowy trwale usuwa owłosienie. Po raz pierwszy próby kosmetyczne z użyciem preparatu przeprowadziło Centrum Holistyczne SPA w Szczecinie. Badania wypadły pomyślnie. Zwykle wystarcza siedem zabiegów. Faza wzrostu włosów staje się coraz mniej aktywna i po pewnym czasie przestają się one odradzać. Biorąc pod uwagę wadliwość nowoczesnych metod za zadziwiający należy uznać fakt, że ów naturalny epilator nie powoduje odrostu włosów.

Osiągnięte wyniki pozwalają jednoznacznie stwierdzić, że spośród znanych na Zachodzie środków do usuwania owłosienia olej krokoszowy jest najlepszym. Przemawiają za tym takie zalety jak: duża skuteczność, łatwość stosowania, brak działań niepożądanych, a co najważniejsze: na raz potraktowanym miejscu włosy nie odrastają!."

Forumowe źródła:
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=32761
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178760
_________________
paradoks motyla
śniło mi się, że byłam motylem, i nie wiem, czy jestem człowiekiem, któremu śniło się, że jest motylem, czy też jestem motylem, któremu się śni, że jest człowiekiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje się , że jest nadzieja na szczęście
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group