Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

stare i obecne forum jednakowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 7:41 pm    Temat postu: stare i obecne forum jednakowe Odpowiedz z cytatem

gubie sie,
czyzby stare forum zmienilo swe piekne szaty
i przejelo podobny do nas wyglad?
czy to zagranie ma jakis swoj sens?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Taka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 26

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyka,a czy twój post,w tak smutnym dla wszystkich okresie ma jakiś sens?
Jeśli dobrze pamiętam,to forum fundacji od początku tak wyglądało.Potem zmieniło kolory na żółto-zielony,a teraz widocznie powróciło do pierwotnych barw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okres jest smutny
i nikt temu nie przeczy,
ale, Sandro, nie zmienia sie szat na gorsze,
jesli mialo sie wczesniej lepsze,
dlatego uwazam, ze brak w tym logiki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzilam.....faktycznie forum fundacji nie rozni sie teraz praktycznie od naszego na pierwszy rzut oka.....moze to jest celowe aby wprowadzic zamieszanie ...szczegolnie wsrod nowych........motylkow.
U nich ludzi wiecej .....ale z pisaniem bijemy ich na glowe......u nas jednak cos sie dzieje .....tam cisza.....nie ma nikogo kto naprowadzilby nowe motylki na jakas droge..szukaja po omacku.....wytrwali znajda.....
Cchyba nie jest to z korzyscia dla chorych szukajacych pomocy.....
Coz temat nie na teraz...patrzac co sie dzieje na swiecie.....gdzie godza sie wszyscy tutaj torpeduje sie nie tylko znaczenie pojednania.......ale wprowadza chaos i zamieszanie.....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Taka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 26

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko,a może wręcz przeciwnie?Może właśnie zmieniając barwy na podobne do tego forum,fundacja próbuje w ten sposób zintegrować ze sobą obydwa fora?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakos w to nie wierze,,,,,,,,
Zyczenia wielkanocne.....byly od fundacji.....dla uzytkownikow starego forum.....
My po prostu nie istniejemy.....
Zobaczymy......zreszta nikt nie musi sie przed nami tlumaczyc.....robia co uwazaja za sluszne i tyle.Wazne ze my jestesmy tutaj i trzymamy sie razem i oby tak zostalo dalej...
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandro,
Twoja interpretacja tego zjawiska
bedzie znacznie roznila sie od naszej
i nic na to nie poradzimy,

zastanawiam sie teraz jakie sa Twoje intencje,
dlaczego prowokujesz ostrzejsza wymiane zdan,
skoro zadna z nas (ani Monika, ani ja) do tego nie zmierza,
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klasyka, z tego co zauwazyłam, to ty prowokujesz i starasz sie wzbudzic jakies negatywne reakcje w zwiazku z tym, ze zmienili szate graficzna. zastanawia mnie dlaczego za kazdym razem jak tam wchodzisz masz jakies krytyczne uwago. wkurwia cie, to poprostu tam nie zagladaj! nie widze powodu, zeby ich atakowac, niech sobie robia co chca, a ty moze zajmij sie czyms konstruktywnym zamiast podrzegac do awantur!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej !
Spokojnie...chyba nie chodzi tu o awanture.....nie teraz.....zreszta .......
myslalam ze my zyjemy dla siebie tutaj...i niech tu bedzie lad i spokoj.LAD zapewnia nam Piotrek i Nenya...a o reszte musimy zadbac sami.....Jestesmy wielka rodzina Motyli.....a motyle niosa radosc i piekne wrazenia estetyczne...i niech tak bedzie.....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laleczko,
niczego zlego nie zrobilam,
zakomunikowalam jedynie o podobnej szacie graficznej
i o tym, ze nie wiem co o tym sądzic,
nie bylo to prowokacja do klotni,
tylko do analizy,

wlasciwie nie wiem co mam Ci odpowiedziec,
Twoj dosadny sposob ujecia mysli i slow
jest wieksza prowokacja, niz moj,
moze warto byloby o tym pomyslec,
ale teraz to juz nic nie powiem,
bo faktycznie wyjdzie, ze jestem jędza
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestes żadną jędzą.....
nie przejmuj sie ......
Czasami ktoś nie tak rozumie to ...
co chcemy przekazać
Zdarza się
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Taka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 26

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laleczko,już w czasie pisania pierwszego postu w tym temacie,miałam na myśli dokładnie to samo co Ty,jeśli chodzi o Klasykę,ale jakoś nie miałam może odwagi a w sumie przede wszystkim ochoty szczególnie,jak juz pisałam w takim okresie, żeby w taki sposób to wyrazić.
Już nie raz zauważyłam, że w postach Klasyki jest sprzeczność z tym co robi.Właśnie to naprawdę prowokuje do skomentowania jej postów.
Nie chodzi mi o to,żeby bronić (jeśli ktoś tak to odebrał) tamtego forum.Po prostu naprawdę podczas tego ostatniego tygodnia próbuję spojrzeć pozytywnie na pewne rzeczy i doszukiwać się raczej dobrych intencji.Ale niektórych ostatnie wydarzenia,jak widzę nic nie zmieniły.
P.S.Oczywiście nie twierdzę jednocześnie,że moja interpretacja powodów dla których fundacja zmieniła barwy forum jest właściwa.
To tyle,pozdrawiam(również Monikę i Klasykę,bo to,że mamy czasem inne zdanie na dany temat nie zmienia faktu,że traktuję Was jako bliskie osoby z powodu,wiadomo,łączącej nas choroby)


Ostatnio zmieniony przez Taka dnia Wto Kwi 05, 2005 6:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy tutaj jestesmy sobie bliscy.Jednak kazdy z nas ma prawo do swoich wypowiedzi i mysli.Wydaje mi sie jednak ze ta wymiana zdan jest zupelnie niepotrzebna...przeciez nic sie nie stalo......doslownie nic takiego z czego moglaby powsatac cala ta sprzeczka.
Wydaje mi sie ze kazy z nas lubi to miejsce ...bo inaczej by tutaj nie zagladal...
Co wyzwolilo te emocje.......zupelnie niepotrzebne?.....pomyslcie lepiej o Ojcu Swietym Jego cierpieniu i Wielkiej Godnosci......uszanujcie to co sie dzieje i przestanmy .....to nie ma sensu.....
Istniejemy tu dla siebie i wspierajmy sie .....
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie moje miłe.
Myślę że nie ma obowiązku zaglądać na stare forum i nie będzie problemu.Niech sobie istnieją .Ci co będą chcieli nas odnajdą.Dziewczynki naprawdę szkodaenergii pomińmy ich istnienie milczeniem i absolutnym brakiem zainteresowania.Jeżeli ktoś koniecznie chce tam zajrzeć to po prostu niech się powstrzyma od komentarza.Nam jest dobrze razemi nie zepsujmy tego.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Lodka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo, na chwilę was samych zostawić nie można, bo od razu Sajgon! Mr. Green

Za każdym razem jak widzę tak rozrośnięte wątki to nie mogę wyjść z podziwu, że o pierdołach to wszyscy stukają jak nawiedzeni, a reszta "poważnych" wątków leży odłogiem - coś w tym jest prawda? Rolling Eyes
W sumie ja tam się cieszę z każdego ożywienia na forum Wink

Widocznie mamy taką potrzebę od czasu do czasu się poszarpać, byle nikt nie traktował takich utarczek zbyt poważnie!
I jeszcze porządkowo - mój apel o nie używanie słów niecenzuralnych - w razie konieczności proponuję wykropkować lub wygwiazdkować, ok Panno L.? Względnie stosować formy lżejsze - przykład: motyyla nnnoga!
(akurat tutaj nie mam władzy, bo bym już odpowiednio zadziałała Crying or Very sad )

Wracając do sprawy starego forum, nie mamy żadnego wpływu na to co się tam dzieje (a raczej dlaczego dzieje się tam raczej niewiele) i szczerze mówiąc chyba czas sobie odpuścić - już nie wierzę że możliwe jest rozwiązanie tej dziwacznej sytuacji - minęły już ponad 3 miesiące i NIC!
Nowicjuszy szkoda i tyle - ale dość często mogą natknąć się tam na odsyłacze więc jeśli im będzie zależało to sobie pogadamy tutaj. Nie wiem co jeszcze możemy zrobić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group