Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Avatarki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posprawdzajcie sobie avatarki bo podczas przenoszenia katalogow na forum Lamer zrobil sie maly balagan

Jezeli ktos nie ma avatarka to niech jeszcze raz go wgra lub w przypadku wpisania linka zewnetrznego to prosze jeszcze raz go wpisac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Maj 08, 2005 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W chwili obecnej powinniscie wszyscy widziec 70 avatarkow do wyboru w swoich profilach. Jezeli ktos nie widzi tylu to prosze dac znac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 09, 2005 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
hmmm Piotr i co ja mam je wszystkie liczyc Koparka ???
ojejq paluszkow mam za malo ehheheeh

ok wedle zyczenia daje znac - brakuje mi ok 10 Agitacja

Pozdrawiam
slodka:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Ostatnio zmieniony przez Piotrek dnia Sro Maj 11, 2005 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę niezręcznie, że mogę trochę popsuć zabawę, ale moim zdaniem, powinniśmy zachować jakieś granice, nie wiem dobrego smaku/przyzwoitości (?), sorry że ględzę jak stara ciotka, ale co innego świńskie dowcipy, a co innego obsceniczne obrazki jak ten ostatni.
w końcu tu zagladają także nieletni i dzieciaki, ostatni avatar to przesada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Taka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 26

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no,Piotr,ale żeś z tym ostatnim avatarem dołożył do pieca! Shocked
Przeciez tu są nieletni!! Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz wywalam Allah
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

yyyyyy przepraszam a niby jakie a raczej w jakim wieku tu dzieci bywaja na takim ciezkim i powaznym tematycznie forum????
czyzby wolaly z czata i stron erotycznych, czy z ze stron z zabawkami na taki przejsc uuuu jakos ciezko mi w to uwierzyc -- tym bardziej, ze jzu 10latki uprawiaja sex -- i to jest prawdziwa tragedia a nie jakis emotek

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, może nie masowo, ale mogą zaglądać, poza tym nie chodzi o to czy ptrząc na obrazek ktoś zostanie zdeprawowany, raczej o to że to może być zwyczajnie niesmaczne i nie do przyjęcia z różnych względów,
dbajmy o to żeby wszyscy czuli się tu swobodnie i szanujmy się nawzajem, głównie o szacunek dla innych tu chodzi - moim zdaniem to było przegięcie i b. dziękuje Piotrowi że nie polemizował tylko szybko zareagował.

świntuszmy wedle potrzeb w jednym wydzielonym do tego miejscu, tam gdzie teraz, awatar o tej treści zaś widoczny byłby wszędzie i ci którzy nie chcieli by takich treści nie mieliby prawa wyboru.
teraz mają.
mogą nie czytać i nie oglądać. lub wejść gdzie trzeba i poczytać i pooglądać do woli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no nenuys nie zalamoj mnie Smile
czy poczucie humoru, luzny post z zartobliwym emotkiem to oznacza brak szacunku ?????

hmm to moze najlepiej nic nie pisac bo moze kiedys ktos jakies dziecko kiesys se moze zajrzyc - i znow popadanie w skrtajnosci -- co to za gdybanie i mozenie?? Smile

to w takim razie ja przepraszam wsyzstkich ale jestem innego pokroju i inaczej pojmuje pewne sprawy i umiem odroznic kiedy sie mowi powaznie a kiedy z poczuciem humoru ---- to moze lepiej ja wogole przestane tu pisac -- bo znajac siebie pewnie nei raz bym pozwolila se na luzniejsze pisanie z humorem i z dodatkiem zartobliwego emotka ------- no i jezeli ktos mialby to odebrac jako brak szacunku to wole wiecej nic nie pisac. (sorki ale nei potrrafie i nie mam zamiaru byc sztywna smuciara).

hmmm a tak wogole to ja nei wiem co jest grane ale jak nei widzialam pewnych emotek tak tez nie widze by jakies zostaly usuniete - u mnie ciagle te co byly sa nadal --- kurcze no czemu u mnei zawsze sie kaszani - jednak kompy mnei nei lubia Wink no coz - ale to jest odwzajemniona milosc heeheh

Pozdrawiam
slodka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wrażenie że nie całkiem się rozumiemy

nie mam nic przeciw humorowi, nawet ostremu, tak długo jak mogę wybierać czy go czytać czy nie

nie mam nic przeciwko zabawnym emotkom i awatarom, dopóki nie są przekroczone pewne granice - w tym pojedynczym przypadku, wg mnie były przekroczone, to była moja opinia nic wicej.

miałam nadzieję, że to będzie miejsce przyjazne dla wszystkich, poprzednio nie mieliśmy na nic wpływu i szarpaliśmy się z szaleńcami, teraz jest wreszcie spokój i wolność, możemy robić co chcemy, ale nie dobrze będzietego nadużywać, popadać z jednej skrajności w drugą!
po prostu szanujmy się na wzajem i tyle, wg mnie ktoś mógł się poczuć urażony.

teraz mam wrażenie że niepotrzebnie rozdmuchujemy tą sprawę, to był pryszcz, który przybiera monstrualnych rozmiarów, choć wydawało się, że szybko i sprawnie został usunięty...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Taka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 26

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slodka,a wiec chocby ja jestem nieletnia,bo mam 16 lat.Ale wiem,ze osob w moim wieku i mlodszych,ktore tu zagladaja jest wiecej.I nie zagladaja tu z czystej ciekawosci.To powazne i ciezkie tematycznie forum jest dla osob w kazdym wieku,bo nie tylko dorosli choruja np.na toczen.
Twoje kawaly Slodka(swietne zreszta,naprawde usmialysmy sie z mama niezle)wcale nas nie zniesmaczyly,a ten avatar tak i to nawet bardzo.Az nas zatkalo,szczegolnie,ze to wlasnie Piotr go tu wsadzil.Ale co do Piotra,to ok,napisalo mu sie,skumal o co chodzi i od razu zareagowal i wywalil tego nieszczesnego avatara.
I lepiej juz do tego nie wracac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babska......spokojnie ......nie ma zadnej sprawy i nie bylo
macie rozne poglady ...ok .....
Skodka ty sie nigdzie nie wybieraj bo i tak cie znajde..... Prosze
Kazda z was ma racje .....lubie sluchac i czytac rozne rzeczy .....slodka pisz dalej i badz taka jaka jestes.....
ale.............tak jak mowi Nenya w specjalnym miejscu .......mozliwe ze komus to przeszkadza..Jest tu wspaniale......i tak ma zostac......nikt tu nikogo nie obraza ......nie ma sie o co klocic.....
Chociaz czasami to tez dodaje pikanterii......nie tylko sielanka.....
Jestescie tu potrzebne ......Slodka ty tez...ok? Buziak
Monia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ale burza o avatarka. Dajmy juz temu spokoj. Avaterka tego znalazlem na stronach mojego syna 11 latka gdzie spotykaja sie na forum dzieciaki w wieku 10 - 15 lat i wymieniaja sie muzyka glownie hip-hopem - dlatego pomyslalem ze to nic strasznego. Takie czasy! Mnie tez wlosy deba staja jak moje "malenkie" dziecko przynosi do domu prezerwatywy ze szkoly - ktore sa ogolnie dostepne i za darmo. Albo mowi mi zebym na niego nie krzyczal bo on zna swoje prawa i to zle wplywa na jego psychike. Co najgorsze to wszystko slyszy i dostaje nie od rowiesnikow tylko od nauczycieli. Takie czasy! To przeciez nie znaczy ze wszyscy musza tak samo zyc. Nalezy szanowac innych, ich zdanie i sposob zycia (nie robmy tutaj scen znanych z polityki). Dlatego tez wywalilem ten post bez zbednej dyskusji.

Duze buziaki dla wszystkich i kupe usmiechu - HOWK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Taka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Sie 2004
Posty: 26

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr,dawaj tu z powrotem tego zboczonego avatara Laughing ,bo chyba nie wszyscy skumali o co mi i Nenyi chodzilo(nie no,to oczywiscie zart Wink )
Dla ścisłości:nie chodziło o cycatą emotę. [ Cycki ]
A ty Słodka dokąd się wybierasz?I tak wiem że nas nie zostawisz Wink
Pisz,pisz,pozdro Sandra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group