Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to rzeczywiście zagadka bo ja jestem gruba i brzydla a faceci zawsze jakoś się kręcą , jeden to nawet już 20 lat
czasem zastanawiam się czy jest normalny ?
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
asasello
Kadet
Kadet


Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Żory

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem jak to jest z tymi samcami-jak sie odpicuje to zaden nawet nie spojrzy. ale jak ide rano z psem , w dresie, włos stargany, na mordce poducha odcisnieta, i seplenie coś o tym ze go zabije za to ze mnie obudził to zawsze sie jakiś nawinie i pogadac chce. Co oni robia o 6 rano sami na ulicy? I moze na mojego psa leca? Rolling Eyes
Ogólnie nikt mnie nie chce-mam mnóstwo facetów-kumpli. Najlepiej jak radzą sie mnie w sprawach seksu Very Happy żeby oni wiedzieli ze ja to wszystko w teorii wiem tylko Razz
Ale ogólnie to tak- facet przydałby sie i owszem- psa trzeba rano wyprowadzić, czasem nie ma sie do kogo przytulic a i miche tez by sie nieraz wyklepac chciało Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znasz dnia ani godziny Smile

jak jesteś odpicowana, to onieśmielasz....a jak taka sierotka rano z pieskiem pomyka, to u mężczyzn budzi się opiekuńczość Laughing

ja korzystam z misia do przytulania Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Senior
Senior


Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 61
Skąd: Świętoszów

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
mam pytanie skierowane sczegolnie do meskiej czesci tego formu ale opinie kobietek tazke sa mile widziane, dlaczego tak sie dzieje, ze jak wychodze na impreze, poznaje swietnego faceta. wezmy przyklad sprzed tygodnia: bawimy sie cala noc, jest satrsznie fajnie, caly czas sie smiejemy . zostawil swoich kumpli, ktorzy poszli do innej kanjpy i został ze mna:))))))))), no ogolnie wieczor moim zdaniem baaaaaaardzo udany. no a on sie nie odzywa... dlaczego???? (zeby uzupelnic obraz -no musze byc nieskromna;D: brzydka ani gruba nie jestem) dlaczego tak sie dzieje, ze faceci po imprezach nigdy sie nie odzywaja?

no cóż pytasz dlaczego się panowie nie odzywają...to proste ,była imprezka,jakiś alkohol lużna gadka...było miło ale było,potem zapomina i kropka.
Jesteś szczupła ładna zapewne,ale to nie ma znaczenia panowie tak jak my mają swoje gusta mnie np podobają się panowie wysocy i dobrze zbudowani (patyczaki mnie odpychają)więc to jaką masz budowę nie ma znaczenia.
Więc nie przejmuj się Wink widać to nie ten który Tobie przeznaczony:)))


Smile Smile Smile

i proszę mam rację to nie nasza budowa ale jacy jesteśmy przyciąga drugą płećSmile
pozdrawiam cieplutko:)))


Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, właściwie dopiero teraz zauważyłem wypowiedź amalinger- powiem szczerze ciekawy temat (a ja znów się bawię w adwokata, ale trudno) Smile
Moim zdaniem (co nie oznacza, że mam absolutną rację), okularnica, to nie jest kwestia gustu (jak sama wspomniałaś, osobniki nie pasujące do gustu odpychają), kwestia alkoholu- może, może, ale też nie zrzucałbym na to całej winy...
Jest takie powiedzenie "słowa nocy dzień niweczy"- i do tego powiedzenia odnosi się ta sytuacja. Udowodnione jest, że w nocy organizm (a co za tym idzie i psychika) funkcjonują zupełnie inaczej, niż w ciągu dnia (elementy tej teorii są "drugim dnem" w filmie "Maska"), a w przypadku osób, które uchodzą za spokojne tzw. alter ego, czyli "drugie ja" wychodzi najbardziej. A później następuje "przebudzenie", i weryfikacja tego, co zaszło- jest to moment krytyczny- albo w jedną albo w drugą stronę- i w większości przypadków potencjalna/niedoszła "druga połowa" ten "test" "oblewa" już na samym początku znajomości...
A tak na marginesie- to zjawisko działa w obie strony- nie tylko faceci potrafią się nie odzywać po udanym wieczorze Smile
asasello, może ten, jak to określiłaś, "pic" stwarza pozory, że jesteś nieautentyczna, i to "deprymuje" potencjalnych kandydatów... Taka jest przewrotność, że w tych sprawach im bardziej zależy tym gorzej wychodzi (sam tak mam)- nie rozgryzłem jeszcze na jakiej zasadzie to działa, i chyba nigdy nie rozgryzę...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.


Ostatnio zmieniony przez Łukasz F. dnia Nie Sie 24, 2008 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, mamy faceta-będzie nam pomagał Laughing
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wpadłem Laughing

Mimo to podejmę się zadania- co prawda nie jestem "Wujek Dobra Rada", ale może mój punkt widzenia jako reprezentanta płci odmiennej, bądź co bądź, będzie stanowił choćby śladowy punkt odniesienia dla tego typu problemów... Tylko bez "klepania michy" bym prosił Very Happy

A tak na poważnie- jako specjaliście imprezologii stosowanej i posiadaczowi 7-mego dana w imprezowaniu (i znów żart) łatwiej mi wytłumaczyć takie zjawiska- gdybym jeszcze tylko potrafił je wytłumaczyć...
Na swoje usprawiedliwienie mam argument, że nie zawsze da się wyjaśnić skąd dokładnie się coś bierze...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
okularnica
Senior
Senior


Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 61
Skąd: Świętoszów

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŁukaszF.---masz rację to jest kwestia niewytłumaczalna Wink
ale może ktoś potrafi:)ciekawe,
dobrze ,że jest wśród nas mężczyzna bo my kobiety mamy swój punkt widzenia a panowie swój...


Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, powiedz Łukasz rozwodnik-warto, czy nie Laughing
hihihi wiem wiem, to zależy Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, niechcący rozkręciłem kolejny problem okołotematyczny...

Okularnica/Agata, osobiście nie do końca zgadzam się z ostatnim Twoim zdaniem- konkretniej, zastanawiam się, czy zamiast "męskich" i "kobiecych" punktów widzenia nie jest tak, że pogląd zależy od charakteru i temperamentu danej osoby...

Kinga, tak się składa, że znam dość sporo osób po rozwodach, więc odpowiedź będzie nieoczekiwanie jednoznaczna- warto spróbować, w końcu rozwody mogą brać się głównie się z trzech możliwych powodów:
a) on się zrobił nieznośny i z jego winy jest rozwód
b) ona zrobiła się nieznośna i z jej winy jest rozwód
c) pewnego razu oboje uznali, że związek się "wypalił", nie mają już wspólnych tematów itd- rozwód bez winy
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.


Ostatnio zmieniony przez Łukasz F. dnia Nie Sie 24, 2008 10:16 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się, że to zależy od charakteru każdej z osób, temperamentu i jeszcze wielu czynników Very Happy

musi być "TO COŚ" Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego teorię poglądów pozostawiam póki co w sferze przemyśleń...
Może znów nie do końca ściśle się wypowiedziałem- zastanawia mnie może nie CZY (bo na pewno tak), co NA ILE (i tu już jest sprawa otwarta) temperament/charakter wpływa na pogląd, a na ile jest to efekt pozostałych czynników...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cała mieszanka...niezbadana jeszcze Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I niezbadaną najprawdopodobniej pozostanie...
W końcu psychologia to nie matematyka- zbyt dużo kwestii jest wątpliwych, dyskusyjnych i/lub otwartych (człowiek to nie maszyna), by można było ustalić jedyny słuszny scenariusz...
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abisynka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2666

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie bawie się w szukanie drugiej połowy bo nie wierze w miłośc od tak sobie Smile
ja po prostu nie umię się zakochać i cóż tak jest. co prawda samemu źle być ale z drugiej strony może ja jestem już za wygodna? ja bardziej wierze w udany związek jak powstawał on na fundamentach pzryjaźni i się powoli rozwijał i na kolejnym etapie rozkwietła miłość. zauważyłąm z obserwacji znajomych i ludzi dookoła mnie że tylko takie zwązki są bardziej szczęsliwe i ich staż jest bardzo długi.
często zauroczenie (chemia, fluidy) działąją przez jakiś czas a potem to uczucie się wypala i co nuda i rozcarowanie i koniec zwiazku następuje, i albo sięrozpada całkowicie albo ludzie zostają ze sobą dla pozoru najczęsciej ze względu na dzieci.
oczywiśćie nie zawsze tak jest bo jak od każdej reguły są wyjatki i mam nadzieję że miłość wszędzie zagości.
ale się napisałąm a żeby to chociaż mądre było ? ech takie tam moje pzremyślenia na temat zwiazków.
chyba dlatego jestem sama ale mi z tym dobrze
_________________
"wiedzieć to znać swoje przeznaczenie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 7 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group