Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie? Kim jesteście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co robicie? Kim jesteście?
Jestem Uczniem.
7%
 7%  [ 19 ]
Jestem Studentem.
13%
 13%  [ 32 ]
Pracuję.
54%
 54%  [ 135 ]
Jestem Rencistą/Emerytem.
14%
 14%  [ 35 ]
Jestem Bezrobotny.
10%
 10%  [ 25 ]
Wszystkich Głosów : 246

Autor Wiadomość
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wątku jeszcze się nie wypowiadałam. Otóż z wykształcenia jestem muzealnikiem–zoologiem i pracuję od 20 lat jako kustosz w muzeum przyrodniczym. Wcześniej biegałam z siatką po lasach i łąkach łapiąc motyle, które potem nadziewałam na szpileczki (czasami, rzadko co prawda, ale jeszcze to robię, choć teraz to raczej albo motyle nocne, albo pluskwiaczki) Mr. Green Od 5 lat głównie zajmuję się edukacją, tzn. opracowuję i prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od lat 3 do 18 (czasami nawet starszych, bo przychodzą również studenci). Prowadziłam też warsztaty dla nauczycieli. Pracę bardzo lubię i chociaż brakuje mi trochę wyjazdów w teren, to i tak czuję, że robię coś co daje mi satysfakcję.Very Happy Chociaż czasami, np. po zajęciach z grupą 50 gimnazjalistów, mam ochotę kogoś rozstrzelać Rozwal gnoja
Choruję od 18 lat, a od 3 wiem, że to toczeń.
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnieszka14 a orientujesz sie jak to teraz wyglada? co trzena zdawac poszerzone na maturze zeby w ogole moc startowac na taki kierunek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Agnieszka14
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1084

PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

didulka napisał:
agnieszka14 a orientujesz sie jak to teraz wyglada? co trzena zdawac poszerzone na maturze zeby w ogole moc startowac na taki kierunek?


Witaj Didulka, przepraszam za opoźnienie. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale mogę się dowiedzieć u nas w dziekanacie, i tak muszę tam pójść podstęplować legitymację Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylabym ci bardzo wdzieczna.... ale jak gdzies bedziesz w poblizu bo specjalnie nie biegaj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dagmara ...podstawa jest roszerzona bilogia ...fizyka i matematyka....
na wszystkich medycznych kierunkach.....zamast fizyki może byc chemia..
tak bylo jeszcze w ubiegłym roku.nie wiem czy są jakieś ?..
na AM w Katowicach...był jeszcze dodatkowy test liczyły sie punkty z matury oraz z testu......z roku na rok ilość kandydatów na medycynę jest mniejsza... musisz dowiedziec sie jak to wygladało w egzaminach w roku bieżacym...
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dika
Junior
Junior


Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 20
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skończyłam liceum ekonomiczne z tytułem technika ale w ogóle mnie to nie wciągnęło, potem studium turystycze ale ze względu na zdrowie praca nie dla mnie Sad (a tak kocham podróże), staż miałam w przychodni jako rejestratorka medyczna. Po skończeniu stażu zarejestrowałam się w urzędzie pracy ale przy tym dużo chodziłam i się udało - obecnie czyli od roku pracuję na Uczelni w administracji i studiuję! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
suzi414
Junior
Junior


Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 13
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:09 am    Temat postu: jestem na rencie Odpowiedz z cytatem

Od 6 lat borykam sie z bólami mięsni, móg i kregosłupa a teraz jeszcze doszły ramiona i ręce A od dwóch lat mnie diagnozuja i nic wyniki mam rózne raz lepszcze raz gorsze teraz jestem po klinice na Ochojcu w Katowicach i czeka na przeciw ciała SSa i SSb bo poszły do Warszawy powiem wam ze Ochojec to rutyna nie słuchaja pacjenta co ma im do powiedzenia Pozdrawiam wszystkich na forum Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja też się uzewnętrznię..... ukończyłam technikum poligraficzne w łodzi..... specjalizacje procesy introligatorskie.. ponieważ moim mrzeniem bylo zjmowanie się ,, starodrukiem,, ..papier czerpany, ręcznie zdobione litery, ręcznie wykonywane ilustracje.. księgi oprawiane w skóre... i takie tam.. bozia obdrzyła mnie potrzebnymi zdolnościami..ale czas zweryfikował marzenia..pracowałam w zawodzie.. ale chemikalia nie sa dla mnie dobre..(ok.5lat).. malowałam.. i wykonywałam róznego rodzaju prace artystyczno-plastyczne.... ale jak wiadomo z tego trudno wyżyć. więc jestem tu.. i pracuje w fabryce ciasteczek, jestem bliska awansu-w sumie obiecanego-maam zacząc od stycznia.. ale jako osoba z dusza artysty pomału rozgladam się za nową pracą.. aaa .. zapomniłabym w polsce zjmowałaam się dekoracją wnętrz i teraz tu też troszkę zaczynam.. ale tak po cichutku.. to tyle...ale mi tasiemiec wyszedł... sorki Embarassed

pozdrawiam-ewela Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dorka1
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 110
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja dorzucę parę słów,mam wykształcenie chemiczne/technik-analityk/ ale sie przebranżowiłam i od 15 lat pracuję jako księgowa, starsza zresztą Very Happy ale nieraz tak się czuję,ze rano nie mogę się zwlec,potem się rozruszam i jakoś to leci,po południu oczywiście drugi etat w domku. Very Happy A propo-może wynajdą jakieś tabletki zamiast posiłków,bo nie mam czasu na gotowanie,a jeść trzeba Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aniusia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 774
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jestem dłużniczką tego forum powinnam też coś wspomnieć o sobie. Obecnie jestem na rencie chorobowej I grupa od czasu udaru muzgu, czyli od dwóch lat. Z zawodu jestem ekonomistą, przez wiele lat pracowałam jako inspektor płac, później jako księgowa do czasu choroby. Mam trzech synów(już dorosłych), jedną synową i maleńką wnusię. Nie siedzę jednak w
domu mimo, że jestem niepełnosprawna po udarze, dorabiam troszkę tam,gdzie pracowałam, pomagam w sprawach księgowych( na ile mogę). Wracam ledwo żywa, ale daje mi to wiele radości i jednocześnie jest rodzajem rechabilitacji dla mojego umysłu. Na tocznia choruję wiele lat,natomiast pięć i pół roku temu został zdjagnozowany. Ale się rozpisałam, szok zawsze lubiłam pisać tylko teraz mam z tym pewne problemy. Całuski , dobranoc Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
abi29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 363

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też dopiszę coś o sobie. Skończyłam filologię polską na UJ (dawno temu i nigdy nie pracowałam w zawodzie) i zarządzanie administracją- pracuję we "wspaniałej firmie"(Poczta Polska) . Teraz siedzę w domu na zwolnieniu i zajmuję się moimi córkami i czasami mężem (czasami dlatego, że rzadko się widujemy, chyba bardziej kocha swój tenis stołowy)Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abi29 w jakim wieku masz córeczki?
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gevalia
Senior
Senior


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wszyscy to wszyscy Wink Skończyłam Politechnikę Łódzką, jestem inżynierem włókiennikiem chemikiem. Jedyny kontakt poniekąd z zawodem to był staż w wykończalni tkanin, potem trochę w handlu (też związany z włókiennictwem); aktualnie na zwolnieniu i w trakcie intensywnego szukania Smilea no i zamierzam wrócić na studia żeby zrobić magisterkę tylko jeszcze nie wiem kiedy Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
abi29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 363

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julita ma 8 lat (prawie osiem, poprawia mnie właśnie:)), a Natalka 4. Obie szalone, potworzyce czasami straszne, ale naukochańsze- jak wszystkie Dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abi29 napisał:
chyba bardziej kocha swój tenis stołowy)Smile


juz uwielbiam twojego meza Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 5 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group